
Nie tylko Brzeski. Łukasz Sudolski także w Dana White’s Contender Series!
W programie Koloseum gościł dziś Artur Gwóźdź. Potwierdził on nie tylko to, że Łukasz Brzeski (8-1-1) faktycznie dołączy do DWCS. Poinformował bowiem również, że szansę zdobycia kontraktu z UFC otrzyma także Łukasz Sudolski (8-0). Obaj reprezentanci Artnoxa podpisali już umowy i niebawem rozpocznie się podróż po wielkie marzenia.
Rywalem Brzeskiego w pierwszym pojedynku Dana White’s Contender Series będzie wedle nieoficjalnych informacji Lorenzo Hood (12-4). Polak miałby zawalczyć z Amerykaninem 31. sierpnia.
Przeciwnik na debiut Sudolskiego nie jest jeszcze znany, nawet wśród plotek. Jego pojedynek odbędzie się zaś troszkę później, o czym także poinformował manager fighterów. Artur Gwóźdź dodał także, że zarówno Łukasz Brzeski jak i Łukasz Sudolski dostaną na start mocnych rywali.
O skuteczności i tym jak wielką szansą jest DWCS niech świadczy fakt, że dzięki temu do UFC dostali się Sean O’Malley, Kevin Holland czy Antonina Shevchenko.
Czytaj także: Strickland: Jestem lepszy od Jotko w każdej płaszczyźnie
- AktualnościRuchała – Gomis: gdzie oglądać? Transmisja za darmo z gali UFC Fight Night 258
Damian Nowak / 6 września 2025, 17:01
- AktualnościGdzie obejrzeć FAME MMA 27? Transmisja PPV, stream online
Damian Nowak / 6 września 2025, 14:10
- AktualnościGdzie obejrzeć KSW 109? Transmisja TV, stream online
Damian Nowak / 9 sierpnia 2025, 6:17
- AktualnościConor McGregor w Polsce: „Bulgaria jest jak mój dom!”
Damian Nowak / 7 sierpnia 2025, 10:25
- AktualnościUFC Vegas 108: Dwie Bitwy Godne Tytułu „Bitwa Roku” i 50 000 dolarów dla Czterech Zawodników
Damian Nowak / 7 sierpnia 2025, 10:24
- AktualnościUmar Nurmagomedov wraca do oktagonu – wielki powrót w Vancouver!
Damian Nowak / 7 sierpnia 2025, 10:24