
Oficjalnie: Daniel James rywalem Daniela Omielańczuka na gali ACA w Mińsku
Organizacja ACA na Twitterze oficjalnie potwierdziła wcześniejsze doniesienia. Już 24 kwietnia, podczas gali z numerem 122, która odbędzie się w Mińsku do klatki powróci Daniel Omielańczuk. Rywalem Polaka będzie 39-letni Amerykanin Daniel James.
Reprezentant WCA Fight Team w swoim ostatnim pojedynku miał szansę na zdobycie pasa wagi ciężkiej. Ta sztuka jednak mu się nie powiodła, gdyż już w pierwszej rundzie, brutalnie znokautował go Tony Johnson. Wcześniej pod sztandarem ACA Omielańczuk notował serie czterech zwycięstw z rzędu, trzy z nich odnosząc przed czasem.
James natomiast, wraca po wygranej. W listopadzie zeszłego roku w drugiej rundzie odprawił on Michala Martineka. Była to druga walka Amerykanina w rosyjskiej organizacji. W pierwszej, jednogłośną decyzją został pokonany przez Ruslana Magomedova.
💣 Wybuchowe starcie na karcie walk ACA 121 w Mińsku 🇧🇾.
Przedstawiciel prawdziwej polskiej siły – Daniel Omielańczuk zmierzy się z amerykańskim kolosem – Daniel James.
📅 23 Kwietnia, Mińsk, Białoruś. pic.twitter.com/u4EDuxqHT3— ACA MMA (@ACA_League) April 2, 2021
Źródło: ACA/Twitter
Przeczytaj też: Brave CF 50: Gierszewski nokautuje rywala w pierwszej rundzie (Wideo)
- AktualnościNate Diaz: Nie chcę walczyć o nic, tylko walczyć o coś
Kamil Gieroba / 15 marca 2025, 23:00
- AktualnościBabilon MMA 51 Kołecki – Mysiala: gdzie oglądać? Transmisja TV i online
Damian Nowak / 14 marca 2025, 11:20
- AktualnościWielki rewanż i walka o pas na gali XTB KSW 105
Kamil Gieroba / 11 marca 2025, 12:04
- AktualnościXTB KSW 105: Mistrzowskie zderzenie na szczycie wagi półciężkiej już w kwietniu!
Kamil Gieroba / 8 marca 2025, 14:19
- AktualnościGdzie obejrzeć KSW 104? Transmisja TV, stream online
Damian Nowak / 8 marca 2025, 13:36
- AktualnościXTB KSW 104: Zmiana w karcie walk na dzień przed galą. Szymański wypada w ostatniej chwili
Kamil Gieroba / 7 marca 2025, 22:02