Gamrot: Są pierwsze informacje nt. mojej kolejnej walki
„Gamer” ma za sobą już dwa pojedynki w UFC. Z jednego z ostatnich wpisów w mediach społecznościowych można wnioskować, że są już plany na kolejny występ.
https://www.instagram.com/p/COcWf3XDBfv/?utm_source=ig_embed
Polski zawodnik w debiucie przegrał z Guramem Kutateladze, ale po wyrównanym boju. Potem zdołał się już odkuć. Po długim obozie w American Top Team Gamrot zanotował udaną walkę ze Scottem Holtzmanem. Skończył go przez nokaut w drugiej rundzie.
Przeczytaj też: “Przegrywanie nie jest łatwe” – Krzysztof Jotko zabrał głos po porażce z Seanem Stricklandem
- AktualnościRuchała – Gomis: gdzie oglądać? Transmisja za darmo z gali UFC Fight Night 258
Damian Nowak / 6 września 2025, 17:01
- AktualnościGdzie obejrzeć FAME MMA 27? Transmisja PPV, stream online
Damian Nowak / 6 września 2025, 14:10
- AktualnościGdzie obejrzeć KSW 109? Transmisja TV, stream online
Damian Nowak / 9 sierpnia 2025, 6:17
- AktualnościConor McGregor w Polsce: „Bulgaria jest jak mój dom!”
Damian Nowak / 7 sierpnia 2025, 10:25
- AktualnościUmar Nurmagomedov wraca do oktagonu – wielki powrót w Vancouver!
Damian Nowak / 7 sierpnia 2025, 10:24
- AktualnościKhabib Nurmagomedov wzywa Conora McGregora do zmiany życia: „Allah zawsze daje szansę na powrót”
Damian Nowak / 7 sierpnia 2025, 10:24
W odpowiedzi na “Gamrot: Są pierwsze informacje nt. mojej kolejnej walki”
To nie było pierwsze KO/TKO Gamera xD Niezły research xD Chodzi o to, że po raz pierwszy posłał rywala na deski i rywal tak zgasł. Gamer miał wcześniej TKO