
Kto kolejnym rywalem Tybury? „Moja najbliższa walka już jest prawie dopięta”
Zawodnik z Uniejowa ostatni raz do klatki wszedł w czerwcu. Rozbił szybko Walta Harrisa, odnosząc piąte zwycięstwo z rzędu. Teraz przygotowuje się do kolejnego pojedynku.
– Moja najbliższa walka już jest prawie dopięta. Myślę, że kwestia kilku dni, kiedy otrzymam potwierdzenie. Bardzo dobry rywal. Dobry termin dla polskich kibiców. Jestem już w Ankosie. Powoli podkręcamy tempo, bo jeszcze sporo czasu do walki, ale w Ankosie nigdy się lekko nie trenuje – przekazał w środę zainteresowany na swoim Insta Stories.
Kto będzie kolejnym przeciwnikiem Tybury? Na razie to doniesienia medialne i spekulacje. Jednakże on sam wykazywał zainteresowanie starciem z Alexandrem Volkovem.
A co ciekawe – niemal w tym samym czasie Rosjanin poinformował, że podpisał już kontrakt na następny pojedynek. To wszystko dość szybko łączy się w jeden wątek. „Drago” to aktualnie numer trzy w rankingu wagi ciężkiej, więc rywal idealny dla Tybury, który chce się bić z czołówką dywizji.
https://www.instagram.com/p/CR6dLZsr8Wj/
Przeczytaj też: “Bombardier” wróci do klatki. Znalazł rywala
- AktualnościRuchała – Gomis: gdzie oglądać? Transmisja za darmo z gali UFC Fight Night 258
Damian Nowak / 6 września 2025, 17:01
- AktualnościGdzie obejrzeć FAME MMA 27? Transmisja PPV, stream online
Damian Nowak / 6 września 2025, 14:10
- AktualnościGdzie obejrzeć KSW 109? Transmisja TV, stream online
Damian Nowak / 9 sierpnia 2025, 6:17
- AktualnościConor McGregor w Polsce: „Bulgaria jest jak mój dom!”
Damian Nowak / 7 sierpnia 2025, 10:25
- AktualnościUmar Nurmagomedov wraca do oktagonu – wielki powrót w Vancouver!
Damian Nowak / 7 sierpnia 2025, 10:24
- AktualnościKhabib Nurmagomedov wzywa Conora McGregora do zmiany życia: „Allah zawsze daje szansę na powrót”
Damian Nowak / 7 sierpnia 2025, 10:24