Paweł Biernat przegrał z Marselem Sychevem na gali Ares FC 2!
W ostatnią sobotę w Paryżu odbyła się druga gala organizacji Ares FC. Jednym z bohaterów tego wydarzenia był Paweł Biernat (2-1). Polak przegrał swój pojedynek z Marselem Sychevem (2-0) przez TKO w rundzie pierwszej.
Dla Pawła Biernata była to pierwsza porażka w zawodowym MMA. Wcześniej „Bieszczadzki Rosomak” stoczył dwa pojedynki w organizacji FEN, gdzie pokonał Kacpra Miklasza (1-4) oraz Damiana Bukowskiego (2-1).
Marsel Sychev zanotował drugie zwycięstwo w zawodowej karierze. Wcześniej pokonał Ahmeda Mohammeda Jabbara Al Rubaye (7-4), a miało to miejsce na gali MGC: Live 2 Fight.
😳
Marsel Sychev, A ⭐️ IS BORN.
The heavyweight prospect just announced himself to the world. 🌎 #ARES2 pic.twitter.com/mqTUwgNk7c
— ARES Fighting Championship (@ares_fighting) December 11, 2021
Źródło: MMA Rocks!, Twitter/ ares_fighting
Przeczytaj też: Bracia Figlak zwyciężyli swoje pojedynki na Cage Warriors 132!
-
AktualnościReinier de Ridder przechodzi do kategorii półciężkiej po porażce z Caio Borralho na UFC 326
Damian Nowak / 12 marca 2026, 16:43
-
AktualnościAljamain Sterling zmierzy się z Youssefem Zalalem w walce wieczoru UFC Vegas 116
Damian Nowak / 12 marca 2026, 15:39
-
AktualnościUFC w Białym Domu może kosztować do 60 mln dolarów — gala 14 czerwca z około 5 tys. widzów
Damian Nowak / 25 lutego 2026, 16:49
-
AktualnościRenato Moicano kontra Chris Duncan w głównym pojedynku UFC Fight Night 272 w Las Vegas
Damian Nowak / 23 lutego 2026, 16:33
-
AktualnościJosiah Herrell zastąpi Seoka Ko i zmierzy się z Jacoby’m Smithem na UFC Houston
Damian Nowak / 17 lutego 2026, 15:16
-
AktualnościUFC na Południowym trawniku Białego Domu 14 czerwca — Dana White zapowiada największe wydarzenie w historii organizacji
Damian Nowak / 12 lutego 2026, 21:08




