
Adesanya z nowym kontraktem. Jeden z najwyższych w historii!
The Last Stylebender może być naprawdę zadowolony z warunków nowego kontraktu. Jak poinformowała agencja – Paradigm Sports Management aktualny mistrz UFC wagi średniej podpisał z organizacją Dany White’a długoterminową umowę, wedle której będzie jednym z najlepiej zarabiających zawodników w historii.
Per a release from @ParadigmSports, Israel Adesanya has signed a new multi-fight deal with the UFC, making him "one of the top paid athletes in the history of mixed martial arts."
— Aaron Bronsteter (@aaronbronsteter) February 9, 2022
Jesteśmy bardzo zadowoleni z warunków nowej umowy promocyjnej Israela z UFC – napisał Tim Simpson z Paradigm w oświadczeniu – Israel naprawdę zasługuje na pozycję, w której się znajduje i z niecierpliwością czekamy na kilka kolejnych dobrze prosperujących lat z UFC.
Adesanya może pochwalić się naprawdę znakomitym rekordem w UFC. Ma 21 wygranych i jedną porażkę. Jedyną przegraną odniósł z Janem Błachowiczem. Od jesieni 2019 roku jest mistrzem wagi średniej. Aktualnie przygotowuje się do pojedynku rewanżowego z Robertem Whittakerem.
Przeczytaj też: Volkanovski o Hollowayu: Nigdy nie był kontuzjowany
- AktualnościNiepokonany Polak w starciu z doświadczonym Francuzem na gali XTB KSW 106
Kamil Gieroba / 7 kwietnia 2025, 22:11
- AktualnościGdzie oglądać FAME MMA 25? Transmisja PPV, stream za darmo
Damian Nowak / 4 kwietnia 2025, 22:06
- AktualnościHugo Deux zmierzy się z Krystianem Blezieniem podczas XTB KSW 106 we Francji
Kamil Gieroba / 4 kwietnia 2025, 12:38
- AktualnościRamzan Jembiev przywita w KSW Mateusza Makarowskiego
Kamil Gieroba / 1 kwietnia 2025, 22:41
- AktualnościGrzebyk: Stawialiśmy na to, żeby moja osoba była dużo więcej pokazywana
Kamil Gieroba / 31 marca 2025, 23:02
- AktualnościHall: To będzie duże wyzwanie dla Mariusza
Kamil Gieroba / 30 marca 2025, 0:33