Zmiany w karcie walk Prime Show MMA
Alan Kwieciński zmierzy się z Bartoszem Szachtą.
Federacja Prime Show MMA ogłosiła w poniedziałkowe popołudnie pewne zmiany dotyczące karty walk na zbliżającej się jubileuszowej gali Prime X.
Organizacja wykorzystała napięcia powstałe na pierwszej konferencji poprzedzającej wydarzenie między Alanem Kwiecińskim i Bartoszem Szachtą i postanowiła zestawić tych dwóch zawodników. Walka odbędzie się w formule K1 w małych rękawicach.
Dla fanów Kasjusza „Don Kasjo” Życińskiego, który pierwotnie miał zmierzyć się z Alanem Kwiecińskim i Kamila „Tazzy’ego” Mataczyńskiego – początkowego rywala Bartosza Szachty – organizacja przygotowała innych przeciwników.
KWIECIŃSKI vs SZACHTA 🚨
To starcie było nieuniknione! Po pierwszej konferencji, napięcie między Alanem Kwiecińskim a Szachtą rosło z minuty na minutę – atmosfera dosłownie kipiała! 😈 Wzajemne zaczepki, ostre wymiany zdań i widoczna niechęć. Teraz nie ma odwrotu, panowie muszą… pic.twitter.com/8WStHx54PY
— PRIME SHOW MMA (@primeshowmma) October 14, 2024
Przeczytaj też: Dwa nowe zestawienia na gali Prime Show MMA 10
-
AktualnościUFC 322: Masowa bójka w Madison Square Garden — Dylana Danisa skuto kajdankami, policja Nowego Jorku wszczęła śledztwo
Damian Nowak / 26 listopada 2025, 18:12
-
AktualnościArnold Allen vs Jean Silva na UFC 324? Pojedynek planowany na 24 stycznia w Las Vegas
Damian Nowak / 26 listopada 2025, 17:41
-
AktualnościUFC współpracuje z FBI ws. podejrzeń ustawienia walki Aizaka Dulgariana na UFC Vegas 110
Damian Nowak / 5 listopada 2025, 14:23
-
Freak fightyGdzie oglądać PRIME MMA 14? Transmisja, stream online, szczegóły gali
Damian Nowak / 10 października 2025, 20:57
-
AktualnościWeteran UFC Suman Mohtarian zastrzelony w Sydney. Policja: to celowany atak
Damian Nowak / 10 października 2025, 13:24
-
AktualnościMagomed Ankalaev walczył z pękniętym żebrem — przegrał z Alexem Pereirą na UFC 320
Damian Nowak / 8 października 2025, 13:39




