
UFC 313: Wiadomo, kto zastąpi Hookera. Gamrot musi obejść się smakiem
Mateusz Gamrot nie będzie zadowolony z tej decyzji UFC.
Gala UFC 313 odbędzie się 8 marca. Ale na prawie dwa tygodnie przed tym wydarzeniem już wiadome było, iż dojdzie do kluczowej korekty w karcie walk. Bowiem z rozpiski wypadł Dan Hooker, miał on pierwotnie zawalczyć z Justinem Gaethje.
Organizacja szukała zastępcy Hookera. Mocno w mediach społecznościowych chęć do występu zgłaszał między innymi Mateusz Gamrot.
Ostatecznie Dana White postawił… na Rafaela Fizieva, który ostatni raz walczył jesienią 2023 roku. Co ciekawe, wtedy doznał kontuzji… właśnie podczas pojedynku z „Gamerem”. Fiziev przez zerwanie więzadła krzyżowego przedniego musiał przechodzić długą rehabilitację. Teraz powraca do akcji.
Had to run it back 👏@Justin_Gaethje vs @RafaelFiziev is the new #UFC313 co-main event! pic.twitter.com/G0ZulhHRRg
— UFC (@ufc) February 27, 2025
Warto także odnotować, że Gaethje i Fiziev mają już za sobą jedną walkę. Wtedy triumfował Justin. Ich rewanż prawdopodobnie będzie co-main eventem gali UFC 313. Walką wieczoru ma być starcie Alexa Pereiry z Magomedem Ankalaevem.
Przeczytaj też: „A potem spadam…” – Cejudo o pożegnaniu z UFC
- UFC„Propozycja potężnej walki”. Oleksiejczuk szybko wróci do klatki?
Kamil Gieroba / 28 maja 2025, 16:39
- UFCAndreas Gustafsson szykuje się do debiutu w UFC. Zmieniono mu przeciwnika
Kamil Gieroba / 24 maja 2025, 11:04
- AktualnościMarcin Prachnio zawalczy na gali UFC 318
Kamil Gieroba / 22 maja 2025, 14:55
- UFC„Wszystko trochę przygasło” – Till uderza w UFC
Kamil Gieroba / 20 maja 2025, 13:19
- AktualnościUFC Fight Night: Burns vs Morales – wyniki
Kamil Gieroba / 18 maja 2025, 13:31
- UFCMoicano: Gamrot naprawdę ciężko trenuje
Kamil Gieroba / 16 maja 2025, 7:19