Israel Adesanya: Chcę upolować Jona Jonesa! Mistrz odpowiada!

Israel Adesanya już jutro stanie do walki o tymczasowy pas wagi średniej w walce z Kelvinem Gastelumem na UFC 236.

Nigeryjczyk nie zamierza spocząć na laurach i już myśli przyszłościowo w temacie kolejnych walk. W wywiadzie dla TMZ wspomniał, że jego kolejnym wyzwaniem będzie “upolowanie” Jona Jonesa.

Lubię podejmować wyzwania. Jon Jones jest teraz najlepszy, tak? Już jednego najlepszego zabiłem. Czas upolować następnego.

Nie trzeba było długo czekać na odpowiedź mistrza wagi półciężkiej Jona Jonesa, który za pośrednictwem Twittera szybko skontrował Adesanyę.

Jeśli myślisz, że zabiłeś 44 – letniego Andersona, nie, nie zabiłeś. Nie jestem do końca pewny jaką walkę oglądałeś. Przeszedłeś dawną legendę, teraz chodź spuść wpierdol królowi dżungli. Sprawię, że będziesz wołał do mnie tatusiu przed końcem trzeciej rundy.

W przypadku zwycięstwa Adesanyi w jutrzejszym pojedynku z Kelvinem Gastelumem, możemy spodziewać się dalszego rozwoju sytuacji pomiędzy oboma zawodnikami. Kto wie jak potoczą się ich losy? Jedno jest pewne, jeden i drugi muszą wygrać swoje nadchodzące pojedynki, żeby potem myśleć o ewentualnej potyczce.

 

Kategorie
UFC

Leave a Reply

Powiązane