Jóźwiak
fot. facebook.com/fightexclusivenight

Norman Parke wciąż jest winny pieniądze FEN. Sprawa trafi do sądu?

Norman Parke miał być jednym z najgłośniejszych transferów Fight Exclusive Night w ostatnich miesiącach.

Zawodnik z Irlandii Północnej jednak w ostatniej chwili zrezygnował z walki dla FEN, choć otrzymał zaliczkę. Zdecydował się za to wziąć pojedynek z Borysem Mańkowskim na KSW 47. Do tej pory wciąż nie oddał organizacji Jóźwiaka 30 tysięcy złotych.

– Temat jest bardzo złożony. Pomimo licznych zapewnień, Parke się z nami nie rozliczył. Powiedział, że, po otrzymaniu wypłaty z KSW, zrobi to. Teraz jest z nim utrudniony kontakt. Miał się rozliczyć do końca zeszłego tygodnia, nie zrobił tego. Miał to zrobić w tym i też nie oddał. Nie zamierzam czekać – powiedział prezes organizacji FEN Paweł Jóźwiak podczas tzw. Tweetup.

– To zwykłe oszustwo, wyłudzenie. Niestety. Trzeba to powiedzieć wprost, bo skoro wziął pieniądze od innej organizacji, to powinien się rozliczyć. Rozumiem, że dostał lepszą ofertę i zawalczył gdzieś indziej. Jeżeli byłby osobą uczciwą, to by się z nami rozliczył i je oddał. Pozostaje nam przestrzec wszystkich promotorów na świecie przed dawaniem zaliczek temu zawodnikowi i wystąpić na drogę sądową. Myślę, że bez ingerencji prawników ta sprawa nie zostanie załatwiona – dodał Jóźwiak.

Dla przypomnienia – Parke miał zawalczyć na styczniowej gali FEN w Lubinie.

Kategorie
FEN

Leave a Reply

Powiązane