Jessica Andrade Valentina Shevchenko
Zdjęcie: WP Sportowe Fakty

Jessica Andrade jest gotowa na rewanż

Dziś nie wiemy co dalej z karierą Rose Namajunas, jednak jeśli zdecyduje się na powrót do oktagonu, nowo koronowana mistrzyni jest gotowa na rewanż.

W sobotnią noc Jessica Andrade pokonała dotychczasową właścicielkę pasa wagi słomkowej – Rose Namajunas. „Thug Rose” doskonale prezentowała swoje umiejętności, pokazała mocne strony zarówno w stójce, jak i w parterze. Jessica Andrade jednak pokonała Rose widowiskowym slumem w drugiej rundzie. Po walce, okazało się, że Brazylijka martwiła się o zdrowie rywalki.

TRENUJEMY, ABY TAM WEJŚĆ I DAĆ DOBRĄ WALKĘ, MAJĄC NADZIEJĘ, ŻE WSZYSCY WYJDĄ STAMTĄD ZDROWO.

NIE WIDZIAŁAM CO SIĘ STAŁO. ZAUWAŻYŁAM, ŻE UPADŁA I ZEMDLAŁA. NIE ZDAWAŁAM SOBIE SPRAWY ZE SKALI TEGO CO SIĘ ZADZIAŁO.

KIEDY ONA SIĘ OCKNĘŁA, USPOKOIŁAM SIĘ. BYŁAM ZADOWOLONA, ŻE WSZYSTKO SIĘ UDAŁO I ŻE JEJ NIE ZABIŁAM.

– powiedziała ze śmiechem Jessica Andrade.

Nowa mistrzyni wagi słomkowej powiedziała, że nie będzie miała problemu z rewanżem.

UFC ZDECYDOWANIE BĘDZIE CHCIAŁO NASZEGO REWANŻU I AKCEPTUJĘ TO, PONIEWAŻ WIERZĘ, ŻE ABY UDOWODNIĆ WYGRANĄ, MUSISZ DWUKROTNIE ZROBIĆ TO SAMO.

ZAMIERZAM BYĆ WIĘC DOSKONALE PRZYGOTOWANA. BARDZIEJ SKUPIĘ SIĘ NA RUCHLIWOŚCI. MIAŁA SZYBSZE RĘCE. W DRUGIEJ RUNDZIE ZAUWAŻYŁAM JEDNAK, ŻE JEJ RAMIONA SĄ WOLNIEJSZE. UNIKAŁAM JEJ CIOSÓW, A ONA PRZYJMOWAŁA WSZYSTKIE MOJE KOPNIĘCIA.

MUSZĘ POPRAWIĆ PRACĘ W PARTERZE, A TAKŻE MOJĄ RUCHLIWOŚĆ. MYŚLĘ, ŻE WSZYSTKO SIĘ UŁOŻY.

Jednak okazuje się, że Rose Namajunas może nie być zainteresowana rewanżem. Jeżeli Amerykanka zrezygnuje z kariery w MMA, Jessica Andrade uszanuje jej decyzję, jednak będzie zawiedziona.

JEST ŚWIETNĄ WOJOWNICZKĄ I WIDZIAŁAM JAK BARDZO EWOLUOWAŁA W CAŁYM TYM PROCESIE, WSZYSTKO TO CO ZROBIŁA Z JOANNĄ JĘDRZEJCZYK PODCZAS WALKI. PRZYKRO JEST WIDZIEĆ KOGOŚ, KTO MA DUŻO TALENTU I CHCE SKOŃCZYĆ KARIERĘ. JEDNAK MYŚLĘ, ŻE KAŻDY WIE KIEDY JEST NA TO ODPOWIEDNI CZAS. NIEKTÓRZY TO KOCHAJĄ I CHCĄ TO ROBIĆ TAK DŁUGO JAK TO MOŻLIWE, ALE SĄ TAKŻE TACY, KTÓRZY MAJĄ WĄTPLIWOŚCI CZY CHCĄ DALEJ TO ROBIĆ. TO NIE JEST DLA NICH WYSTARCZAJĄCE I CHCĄ SZUKAĆ CZEGOŚ NOWEGO.

JEŚLI NIE ZDECYDUJE SIĘ NA WALKĘ, BĘDĘ ZAWIEDZIONA, NAPRAWDĘ CHCIAŁABYM TEGO REWANŻU. JEST NIEZWYKŁĄ DZIEWCZYNĄ. MYŚLĘ, ŻE WSZYSCY CHCIELIBYŚMY TO ZOBACZYĆ.

Brazylijka nie wie kto będzie jej kolejną przeciwniczką, jednak wie, która ze wszystkich możliwych rywalek jest dla niej największym niebezpieczeństwem.

MYŚLĘ, ŻE NAJBARDZIEJ NIEBEZPIECZNĄ SPOŚRÓD WSZYSTKICH JEST TATIANA SUAREZ. MA BARDZO DOBRĄ PRACĘ W PARTERZE. JEST NIESAMOWITYM GRAPPLEREM.

Z kim w najbliższym czasie zmierzy się Jessica Andrade?

Kategorie
UFC

Dodaj komentarz

Powiązane