Zdjęcie: Sport Interia

McGregor kontuzjowany: Nic mnie nie powstrzyma

Irlandczyk podczas treningu doznał kontuzji. Termin powrotu McGregora do oktagonu stanął pod znakiem zapytania.

Powrót Conora McGregora do klatki UFC może nastąpić później niż oczekiwano. Termin jego walki nie był podany, jednak w mediach jest wiele spekulacji na temat jego pojedynku.

Stan zdrowia Irlandczyka wskazuje na przesunięcie się terminu jego powrotu do oktagonu. McGregor opublikował zdjęcie na swoim instagramie, gdzie widać jego usztywnioną rękę. Fotografia wskazuje na kontuzję kciuka.

 

McGregor zapewnia, że nic go nie powstrzyma. Irlandczyk informuje, że intensywnie trenuje i przekracza granice swoich możliwości.

Ostatni występ w klatce największej federacji na świecie Irlandczyk zaliczył podczas gali UFC 299, wówczas musiał uznać wyższość Khabiba Nurmagomedova. Wiosną tego roku Conor McGregor ogłosił przejście na sportową emeryturę. Mało kto wierzył, że to naprawdę nastąpi.

Były mistrz dwóch kategorii wagowych już niedługo wróci do aktywnych startów, o czym informował kibiców w mediach społecznościowych. Fani mieli nadzieję, że będą mogli oglądać go w klatce już latem bieżącego roku, jednak kontuzja wskazuje na wydłużenie się czasu oczekiwania kibiców.

 

Kategorie
UFC

Leave a Reply

Powiązane

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.