Skibiński:
Zdjęcie: Sport Onet

Skibiński: Od dzisiaj zmienia się wszystko

Kolejny bohater gali w Pruszkowie został ojcem. Na świat przyszedł syn Daniela Skibińskiego.

Daniel Skibiński już jutro zawalczy podczas gali Babilon Fight Night 1. Polak długo czekał na ogłoszenie nazwiska przeciwnika, bo kilku potencjalnych nie zgodziło się na wejście z nim do klatkoringu. W poniedziałkowy wieczór na Facebooku Daniela Skibińskiego pojawiła się informacja o zmianie przeciwnika. Polak miał walczyć z Rosjaninem, jednak nowym rywalem został Brazylijczyk Adriano Rodrigues. Nowy przeciwnik Skibińskiego wygrał 12 na 15 stoczonych walk. 8 z nich zakończył nokautem.

Dwóch zawodników walczących na gali Babilon Fight Night 1 ma podwójną motywację, bo niecały tydzień przed starciami przyszły na świat ich dzieci. W poniedziałek po raz drugi ojcem został Damian Zorczykowski, a teraz tatą został także Daniel Skibiński.

Zawodnik Ankosu pochwalił się synem na swoim profilu na Instagramie.

Od dzisiaj zmienia się wszystko. Oto mój syn! Paulina, jesteś najdzielniejszą kobietą na ziemi.

Na galach Babilon MMA Daniel Skibiński pokonał już 4 rywali. Od 2016 roku nie przegrał żadnej walki, ma serię 7 zwycięstw z rzędu. W kwietniu walczył w Mistrzostwach Europy w grapplingu w Bukareszcie, gdzie zdobył brązowy medal w wadze do 84 kg. W Mieszanych Sztukach Walki po wygranej z Pawłem Pawlakiem Skibiński sięgnął po pas mistrzowski organizacji Babilon MMA. Na najbliższej gali w Pruszkowie jednak nie będzie bronił tytułu, a walka odbędzie się na dystansie trzech rund.

W KOLEJNYM POJEDYNKU WYSTĄPIĘ W WALCE MISTRZOWSKIEJ I BĘDĘ BRONIŁ TYTUŁ.

– powiedział w wywiadzie dla WP Sportowe Fakty.

Kategorie
Babilon

Leave a Reply

Powiązane