ACA

Starcie Denis Kanakov vs Andre Winner dodane do karty walk ACA 96!

Matchmakerzy ACA zakontraktowali kolejne ciekawe starcie zbliżającej się gali ACA 96 w Łodzi. Były zawodnik KSW, Andre Winner podejmie Denisa Kanakova.

Andre Winner to były finalista dziewiątej edycji TUF. W finale zmierzył się z Rossem Pearsonem, któremu uległ jednogłośną decyzją sędziów. Winner w UFC stoczy sześć walk i dorobił się rekordu 2-4. Włodarze KSW zakontraktowali go jako przeciwnika dla ówczesnego mistrza KSW, Macieja Jewtuszki, jednakże z powodu kontuzji “Irokeza” rywalem Winnera został ogłoszony stawiający pierwsze kroki w KSW Mateusz Gamrot. Gamer uporał się z Winnerem, który na drugą szansę od KSW czekał dwa lata. Na pierwszej zagranicznej gali KSW rywalem Winnera został Leszek Krakowski. Tym razem Brytyjczyk ponownie musiał uznać wyższość rywala.

Winner związał się z ACB i stoczył dla tej federacji dwie walki. W debiucie zmierzył się z  Adame Alievem i pierwsza runda zdecydowanie nie przebiegła pomyśli Winnera – Aliev całkowicie zdominował rywala. W drugiej rundzie Aliev popełnił szkolny błąd, który po profesorsku wykorzystał Winner i poddał oponenta. Następnie Winner przywitał w wadze lekkiej byłego mistrza dywizji piórkowej – Yusupa Raisova. Były czempion wypunktował bardziej doświadczonego Brytyjczyka.

Kanakov powróci pod skrzydła ACA po walce dla organizacji RCC. Dla ACB stoczył cztery walki, wszystkie znalazły rozstrzygnięcie przed czasem, na korzyść Kanakova. Na 10 wygranych aż siedem z nich odniósł nokautując swoich rywali.

Kategorie
ACA

Leave a Reply

Powiązane