usatoday

Tyron Woodley chce ponownie walczyć o pas po pokonaniu Robbiego Lawlera

Po utracie pasa z rąk Kamaru Usmana na UFC 235, Tyron Woodley stoczy swój kolejny bój na UFC Fight Night Minneapolis 29 czerwca.

Rywalem „The Chosen One’a” będzie ponownie Robbie Lawler, z którym Woodley wygrał w 2016 roku odbierając mu pas. Woodley ma nadzieję, że ponowna wygrana z Lawlerem da mu kolejną walkę o pas.

Nie czuję,  że powinienem przechodzić jakąkolwiek ścieżkę żeby ponownie walczyć o pas. Czuję, że powinienem dostać to od razu.

-powiedział podczas otwartego treningu.

Faktem jest to, że broniłem pasa pięciokrotnie naprzeciw prawdziwych pretendentów, ale nie płaczę nad rozlanym mlekiem. Wiem, że moja droga będzie inna. Zamierzam stoczyć dwie walki. Będę walczyć z Robbiem a potem walczę o pas.

 

W ciągu ostatnich kilku lat widzieliśmy wielu byłych mistrzów UFC, którzy natychmiast otrzymywali rewanże, jak Joanna Jędrzejczyk, Cody Garbrandta i być może niebawem Stipe Miocic. Nie dziwi więc to, że dominujący przez ostatni czas w kategorii półśredniej Tyron Woodley, uważa, że ​​zasługuje na natychmiastową szansę odzyskania swojego tytułu.

A Wy co uważacie na ten temat?

 

Kategorie
ŚwiatUFC

Napisz komentarz

*

*

Powiązane