Ariane Lipski Priscila Cachoeira

Ariane Lipski przegrywa z Molly McCann na UFC w Greenville

Ariane Lipski zanotowała drugą porażkę z rzędu w amerykańskiej organizacji UFC. Tym razem Brazylijka została wypunktowana przez Molly McCann.

Ariane Lipski nie będzie dobrze wspominać swoich dwóch pierwszych walk w UFC, o ile w ogóle będzie dobrze wspominać występy w organizacji Dany White’a.

Molly McCann podeszła do walki bez kompleksu, co rusz karcąc byłą mistrzynię KSW mocnymi sierpowymi. Lipski próbowała odpowiadać, ale była zbyt wolna i zdecydowanie nie czuła dystansu. Pod koniec pierwszej rundy Angielka jeszcze sprowadziła Brazylijkę podkreślając swoją dominację w pierwszej rundzie.

W drugiej rundzie walka wyglądała podobnie jak i w pierwszym starciu. Brytyjka nadal była bardziej agresywna i celniej biła sierpowymi, unikając wolny kombinacji Ariane Lipski. McCann w pewnym momencie wystrzeliła lewym prostym i Ariane poleciała na deski tracą bardziej równowagę, niż po sile uderzenia. Była zawodniczka była bliska dopięcia pod koniec rundy duszenia gilotynowego, jednak “Meatball” wyszła z tego z opresji, na dodatek dochodząc do dosiadu, gdzie wsadziła kilka łokci na głowę zawodniczki z kraju Kawy.

Trzecia runda to już wymiana i pójście na całość Lipski. Jeden z prostych trafia McCann i rozcina jej czoło. Rozochocona tą sytuacją Ariane próbuje ustrzelić jakimś kopnięciem Brytyjkę, ale nic z tego. Angielka nakręcona walką, zaczyna przyśpieszać i jeszcze na koniec okopuje low-kickami nogi Brazylijki.

Koniec walki. Molly McCann wygrywa z Ariane Lipski przez jednogłośną decyzję sędziów.

Zobacz także: Wyniki UFC Greenville

Kategorie
UFC

Leave a Reply

Powiązane

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.