Anthony Smith

Anthony Smith: Jan Błachowicz to czarny koń tej dywizji

Człowiek, który miał okazję stanąć w octagonie z Jonem Jonesem w samych pozytywach mówi o ostatnim występie Jana Błachowicza.

Anthony Smith nie ukrywa, że ucieszyło go zwycięstwo Jana Błachowicza nad Lukiem Rockholdem na UFC 239. Amerykanin przyznaje, że Błachowicz może sporo namieszać w dywizji półciężkiej. Rockhold zanim zadebiutował w nowej kategorii wagowej dał się we znaki każdemu. Sam Jon Jones przyznał, że przed walką z Polakiem, Luke opowiadał jakieś bzdury i zaczepiał go na backstage’u.

Smith w wywiadzie dla SiriusXM Fight Nation skomentował pojedynek Jana Błachowicza oraz zachowanie Luke’a Rockholda.

Marzyłbym, żeby być na miejscu tego gościa co uwalił Rockholda w taki sposób. Dostał na co zasłużył. Całe te jego śmieciowe gadanie “Anthony Smith to słabiak, Gustafsson się po nim przejedzie, ubiję Jana bez problemu”. To tylko pokazuje jego brak szacunku, bardzo dobrze dla Jana, że tak się stało. Każdemu kto mnie pytał, mówiłem, że Jan Błachowicz to czarny koń tej dywizji. On jest jednym z najgroźniejszych gości i częścią tych , którzy są cicho. On nie szczeka swoją buzią, robi to co ma zrobić, wjeżdża w gości na walce. Przegrał z Thiago, ale tak to jest, nigdy nie zamykaj nawet na chwilę oczu w tej kategorii.

Nieszczęśliwie ma połamaną szczękę. Nie życzę nikomu, żeby został mocno zraniony, ale raz jeszcze cieszę się widząc Rockholda teraz. Dostał to na co zasłużył. Za każdym razem pieprzył głupoty na kogoś, był zarozumiały i uważał się za najlepszego za każdym razem. Na koniec skończył jak ktoś kto wygląda jak głupek. Cieszę się, że Bogowie MMA sprawili, to co sprawili.

– powiedział Anthony Smith.

Amerykanin również przyznał, że to co spotkało Rockholda po walce z Błachowiczem jest nie na miejscu, natomiast sam zawodnik sobie na to zapracował.

Znowu, to wielkie nieszczęście. Cała ta sytuacja z wytykaniem palcami i zawstydzaniem wynikła z tego, że sam sobie na to zasłużył swoim zachowaniem. To właśnie teraz dostaje za swoje głupie zachowanie. Uważam, że absolutnie na to zasłużył.

– stwierdził były pretendent do pasa kategorii półciężkiej UFC.

Przeczytaj także: Holly Holm zabiera głos po porażce z Amandą Nunes

 

Kategorie
UFC

Leave a Reply

Powiązane