Claudia Gadelha
Zdjęcie: mmamania.com

Claudia Gadelha chce trylogii z Joanną Jędrzejczyk!

Brazylijka po zwycięstwie na UFC 239 z Randą Markos wyzwała Joannę Jędrzejczyk do walki.

Claudia Gadelha chce kolejnej walki z Joanną Jedrzejczyk. Brazylijka nie zachwyciła w walce z Randą Markos na UFC 239, natomiast wygrała ten pojedynek do jednej bramki. Jej rywalka zbytnio nie okazywała chęci do walki, i po nudnym boju Claudia wróciła na ścieżkę zwycięstw. O tym, że Joanna Jędrzejczyk nie pała sympatia do Claudii Gadelhi i odwrotnie każdy wie. Dziewczyny mierzyły się ze sobą dwukrotnie. W pierwszej walce przez niejednogłośną decyzję wygrała Asia, chociaż wielu ekspertów uważało, że to Brazylijka powinna wygrać. Zawodniczki trafiły na siebie jako trenerki w Ulimate Fighter. W finale sezonu zmierzyły się ze sobą po raz kolejny, tym razem stawką był pas, kategorii słomkowej, który dzierżyła Joanna Jędrzejczyk. I tym razem Polka wyszła zwycięsko z tego pojedynku.

Po walce z Marko, Claudia Gadelha rzuciła wyzwanie Joannie Jędrzejczyk.

Czuję, że potrzebujemy trzeciego pojedynku. Sama mi to powiedziała, wie o tym i ja chcę tej walki. Byłam lekko zaskoczona, kiedy zobaczyłam, że ma się bić z Michelle Waterson. Poczekam na ten pojedynek, bo bardzo chcę się zmierzyć z Joanną. Nienawidzimy się. Szanują ją jako zawodniczkę, ale nie szanuję jej jako osoby. Spędziłam z nią osiem tygodni podczas kręcenia programu The Ultimate Fighter i to był koszmar

– powiedziała Gadelha po zwycięskiej walce na UFC 239 z Randą Markos.

Joanna Jędrzejczyk ma zaplanowany pojedynek z Michelle Waterson, jeśli Polka pokona Amerykankę, to będzie celowała pewnie w walkę o pas, niż trylogię z Claudią.

Przeczytaj także : Świat MMA reaguje na brutalny nokaut Jana Błachowicza!

Kategorie
UFC

Leave a Reply

Powiązane

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.