UFC 239 Masvidal
zdjęcie: MMA Mania.com

Jorge Masvidal: To będzie brutalna walka

Dawno nie było gali, która wzbudza tak wiele emocji jeszcze przed jej startem. 

Na UFC 239 Jorge Masvidal (33-13) zmierzy się z Benem Askrenem (19-0) w kategorii półciężkiej. Będzie to jedno z starć głównej karty.

Środa była dniem otwartych treningów i sesji Q&A przed zbliżającą się galą. Jednym z uczestników był Masvidal. „Gamebred” nie chciał przewidywać konkretnego finiszu jego starcia z Askrenem. Wydaje się być jednak pewny siebie co do rezultatu walki.

Nie lubię tego gościa, tak jak chyba wszyscy w organizacji. Dlatego wiem, że będzie to brutalne starcie. Nie wiem w której rundzie się skończy, ale sprawimy sobie mnóstwo bólu. – zapowiedział Masvidal.

„Gamebred” w marcu powrócił do octagonu po dłuższej przerwie. Pokonał w Londynie Darrena Tilla, nokautując go ciosami w drugiej rundzie.

Tym razem będzie inaczej. Till próbował się jeszcze przeciwstawić. Co do Askrena mam wątpliwości, czy będzie w stanie dokonać tego samego. – stwierdził pewny siebie Jorge Masvidal.

 

Dla Askrena będzie to druga walka w UFC. Zadebiutował w organizacji 2 marca, pokonując Robbiego Lawlera przez poddanie w pierwszej rundzie na gali UFC 235.

Sobotnia rozpiska gali UFC 239 prezentuje się naprawdę imponująco. Oprócz walki Masvidala z Askrenem zobaczymy także starcia Jona Jonesa z Thiago Santosem, czy Amandy Nunes z Holly Holm. Uwagę polskich fanów zwróci pojedynek Jana Błachowicza z Lukiem Rockholdem.

Źródło: MMA Fighting

Przeczytaj także: Jack Hermansson vs. Jared Cannonier w planach na UFC Kopenhaga

Kategorie
UFC

Napisz komentarz

*

*

Powiązane