jędrzejczyk waterson ufc
ufc.com

Oficjalnie: Joanna Jędrzejczyk vs. Michelle Waterson na UFC on ESPN +19

Jak zapowiadała, tak zrobiła, Joanna Jędrzejczyk wróci na jesieni w walce wieczoru z Michelle Waterson.

Joanna Jędrzejczyk i Michelle Waterson skrzyżują ze sobą rękawice na gali UFC w październiku. Polka po przegranej walce z Valentiną Shevchenko wciąż odpoczywa. Olsztynianka zapowiedziała swój powrót na jesieni i tak również się stanie.

Amerykanka miała także przyjemność mierzyć się z jedną z polskich zawodniczek z którymi walczyła Jędrzejczyk – Karoliną Kowalkiewicz. Łodzianka przegrała z jedna jak i z drugą po decyzji sędziowskiej.

Tak zmierzę się z Michelle Waterson. To będzie dobra walka, lubię Michelle, wzajemnie się wspieramy. Jednak teraz jest czas by zająć się biznesem, zająć się tym co robimy. Ona jest wielkim wojownikiem, jest bardzo utalentowana i jest także dobrą matką i żoną. Jestem szczęśliwa, że to z nią się zmierzę

– powiedziała Jędrzejczyk w programie u Ariela Helwaniego.

Jędrzejczyk opowiedziała także jak sprawa z dietą i wagą wygląda na początku jej obozu przygotowawczego do nadchodzącej walki.

Jest okej, czuję się dobrze. Weszłam już na prawidłową dietę, jem zdrowo, moja waga jest dobra. Camp już zaczęłam, w połowie sierpnia wracam na trochę do Polski, by odświeżyć głowę, mam urodziny a także spotkania medialne. We wrześniu wracam do ATT by dokończyć ten camp i być gotowa.

Jędrzejczyk i Waterson zmierzą się ze sobą 12 października na UFC on ESPN+ 19.

Przeczytaj także: Przemysław Saleta: Z pomocą kibiców Kita pokona Oliveirę

 

Kategorie
UFC

Napisz komentarz

*

*

Powiązane