Oskar Piechota przegrywa

Oskar Piechota przegrywa z Rodolfo Vieirą na UFC w Urugwaju

Polski reprezentant wraca pokonany z gali UFC, która odbyła się w Urugwaju.

Oskar Piechota przegrywa i musi uznać wyższość Brazylijczyka Rodolfo Vieiry na gali UFC w Urugwaju. Polski zawodnik został poddany w drugiej rundzie.

Debiutujący w organizacji UFC Vieira nie dał zbyt wielu szans Oskarowi Piechocie w tym pojedynku. Od początku ruszył bardzo agresywnie na polskiego zawodnika. W drugiej połowie pierwszej rundy sprowadził Gdańszczanina do parteru i tam Polak zainkasował kilka mocnych uderzeń. Piechota próbował coś zdziałać z pleców, ale Vieira umiejętnie kasował plany polskiego zawodnika.

Druga runda również pod dyktando debiutanta. Po Oskarze Piechocie można było zauważyć już oznaki zmęczenia i trudu walki. Walka po raz kolejny wylądowała w parterze i debiutujący w UFC Brazylijczyk pracował nad ustabilizowaniem pozycji. W końcu udało mu się dopiąć swego i znalazł się w dosiadzie. Tam walka długo już nie trwała, z łatwością po kilku sekundach poddał Oskara Piechotę przez trójkąt rękami.

To już druga walka z rzędu przegrana przez polskiego zawodnika. Kolejny raz pojawiły się problemy z kondycją polskiego zawodnika. Oskar będzie miał nad czym popracować przed kolejnym pojedynkiem w UFC. Wielu fanów spekuluje na temat przyszłości Polaka, wszystko wskazuje jednak na to, że Piechota dostanie jeszcze szansę od UFC.

Skrót z tego pojedynku i poddanie możecie obejrzeć TUTAJ.

Przeczytaj także: Henry Cejudo do Edgara: Uklęknij przed „Triple C”!

Kategorie
UFC

Napisz komentarz

*

*

Powiązane