Shevchenko Cyborg
Zdjęcie: MMA Today

Shevchenko przychodzi w sukurs White’owi w sporze z Cyborg

Już jutro Valentina Shevchenko zmierzy się z Liz Carmouche w walce wieczoru na UFC w Urugwaju. Zawodniczka z Kirgistanu wypowiedziała się również w temacie sporu pomiędzy Daną White'em,a Cris Cyborg.

Shevchenko przed jutrzejszą obroną pasa mistrzowskiego, wypowiedziała się na temat ostatniego konfliktu Dany White’a z Cris Cyborg. Mistrzyni uważa, że sternik organizacji UFC zawsze dbał o zawodników, był dla nich uprzejmy oraz pomocny.

W tej sytuacji, którą Cris miała z Daną, zbytnio nie przyglądałam się co działo się miedzy nimi. Mogę jednak powiedzieć to co wiem o Danie. To bardzo dobry człowiek. Jest uczciwy i pomocny. Od samego początku martwi się o zawodników. Jeśli on mówi, że będzie się Tobą zajmował, możesz być pewny, że wszystko będzie ok. On wszystkim zawodnikom stara się zapewnić dobre życie w UFC.

Zależy mu, żeby zawodnicy mieli co potrzeba, ponieważ UFC to największa organizacja na świecie. Nie tylko on nam pomaga, ale wszyscy którzy są związani z tą organizacją. Nigdy wcześniej nie otrzymałam takiej opieki jak tutaj

– powiedziała Valentina Shevchenko w wywiadzie dla MMA Fighting.

Shevchenko i Cyborg miały okazję wiele razy trenować ze sobą. Nigdy jednak nie było mowy o ich potencjalnym pojedynku pod banderą największej organizacji na świecie.

Nigdy nie myślałam o tym, żeby walczyć z Cris Cyborg. Walczymy w innych kategoriach wagowych. Trenowałyśmy ze sobą bardzo dużo czasu, sparowałyśmy ze sobą wielokrotnie. Ona jest moją przyjaciółką. Nigdy nawet nie miałam na myśli, żeby z nią walczyć

– przyznała mistrzyni UFC w kategorii muszej.

Przeczytaj także: Cormier o relacji z Jonesem: Nie ma miejsca na pojednanie!

 

Kategorie
UFC

Napisz komentarz

*

*

Powiązane