ACA 101 wyniki

ACA 101: Strus, Omielańczuk oraz Saidov zawalczą w Warszawie

15 listopada czołowa organizacji MMA w Europie ponowie zawita do Polski.
Na gali ACA 101 w Warszawie zawalczą m.in Piotr Strus, Daniel Omielańczuk oraz Aslambek Saidov.

Piotr Strus podejmie Vitaliya Nemchinova. Piotrek to były pretendent do pasa mistrzowskiego ACB. Niestety, w walce o najwyższe laury musiał uznać wyższość Alberta Duraeva. Wcześniej w pokonanym polu zostawiał takich zawodników jak Mikhail Tsarev, Andy DeVent, Nikola Dipchikov oraz Fernando Gonzalez. Dla ACA stoczył do tej pory dwie walki. Na gali ACA 92 w Warszawie przegrał z Ibragimem Chuzhigaevem, co spotkało się z bardzo negatywną reakcją polskiej publiczności. Na zwycięski szlak powrócił na gali ACA 96 w Łodzi pokonując Svetoslava Savova.

Nemchinov zadebiutował w ACA na gali sygnowanej numerem 91. Pokonał wówczas Khetaga Plieva. Na gali ACA 96 w Łodzi został poddany przez aktualnego zawodnika UFC i pogromcę Oskara Piechoty, Rodolfo Vieirę już w pierwszej rundzie.

Daniel Omielańczuk zawalczy po raz trzeci w tym roku. W dwóch dotychczasowych pojedynkach pokonywał wymagających rywali. Na gali ACA 92 wypunktował Zelimkhana Umieva, powracając udanie na po porażce, którą zadał mu Amir Aliakbari na gali ACB 89. W Łodzi znokautował Evgenyego Erokhina już w pierwszych minutach walki.

Denis Smoldarev walczył bez powodzenia o mistrzowski pas M1 z Marcinem Tyburą. W ACA walczy ze zmiennym szczęściem. Na gali ACA 92 poddał go Tony Johnson Jr a na gali ACA 97 znokautował niepokonanego Ioannisa Arzoumanidisa.

Aslambek Saidov to były mistrz KSW w wadze półśredniej. Był też pretendentem do mistrzowskiego pasa ACB, jednakże przegrał przez techniczny nokaut z Brettem Cooperem. Była to też jego jedyna porażka jaką odniósł pod banderą ACB/ACA. Na gali w Warszawie pokonał Ciro Rodriguesa, również byłego pretendenta do mistrzowskiego pasa ACB.

Elias Silverio stoczył dla ACA dwie walki. Na gali ACA 91 wypunktował Arbiego Agujeva, sprawiając nie lada sensację. W kolejnej walce pokonał byłego rywala Piotra Strusa, Fernando Gonzaleza.

Kogo jeszcze chcielibyście zobaczyć na gali ACA 101 w Warszawie?

Kategorie
ACA

Leave a Reply

Powiązane

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.