Babilon MMA 10 Wieliczka

Mistrz FEN zmierzy się dwukrotnie z mistrzem Babilon MMA!

Adrian Zieliński mistrz organizacji FEN zmierzy się z championem Babilon MMA, Danielem Rutkowskim.

Mistrz FEN i mistrz Babilon MMA – po raz pierwszy na polskim podwórku MMA dojdzie do unifikacji pasów dwóch różnych organizacji. Daniel Rutkowski i Adrian Zieliński staną ze sobą w szranki na gali Babilon MMA 10, która odbędzie się w Wieliczce.

Jak udało dowiedzieć się naszej redakcji obydwaj zawodnicy skrzyżują ze sobą rękawice dwukrotnie. Kolejny ich pojedynek będziemy mogli oglądać na gali FEN 27. Taki jest plany obydwu organizacji. Jeśli zatem Rutkowski przegra swój pas w walce z Zielińskim, to będzie miał okazję odbić go na kolejnej gali FEN. Taka sama zasada tyczy się w przypadku Zielińskiego.

https://twitter.com/babilon_tomasz/status/1168774379561508864/photo/1

Adrian Zieliński po porażkach w rosyjskiej ACA, powrócił z przytupem w organizacji zarządzanej przez Pawła Jóźwiaka. Zawodnik z Olsztyna najpierw pokonał Kamila Łebkowskiego, by następnie wygrać pas mistrzowski na gali FEN 25 w Ostródzie. Jego ofiarą padł Fabiano Jacarezinho i tym samym Zieliński mógł się cieszyć, ze zdobytego trofeum mistrzowskiego FEN.

Daniel Rutkowski notuje serię ośmiu zwycięstw z rzędu. Popularny „Rutek” miał okazję trenować z Mateuszem Gamrotem, który komplementował jego umiejętności parterowe. Na ostatniej gali Babilon, Rutkowski pokonał Zorczykowskiego w pojedynku o pas mistrzowski organizacji Tomasza Babilońskiego. Na swoim rozkładzie ma takich zawodników jak Łukasz Rajewski czy Aleksander Georgas.

Przeczytaj także: Martin Lewandowski o Mamedzie: Jest pretendentem w swojej kategorii wagowej

Kategorie
Babilon

Leave a Reply

Powiązane