ACA 103
ACA

ACA 103: Dwa mistrzowskie starcia w karcie walk!

Aż dwie mistrzowskie walki pojawią się w karcie walk ACA 103.

Już 14 grudnia w Petersburgu odbędzie się gala ACA 103.

Dovletdzhan Yagshimuradov vs Alexey Butorin

Yagshimuradov znajduję się obecnie na fali 7 zwycięstw. Pas mistrzowski ACB zdobył poddając Batraza Agnaeva na gali ACB 86 w Moskwie. Agnaev był zdecydowanym faworytem starcia, lecz Yagshimuradov zabrał mu nie tylko pas ale także „zero” w rekordzie. W walce o pas ACA stanął na przeciw Karolowi Celińskiemu i znokautował go w czwartej rundzie pojedynku.

Butorin na piętnaście zwycięskich walk aż czternaście razy nokautował swoich rywali, natomiast wszystkie trzy porażki odniósł przez poddania. Rosjanin po porażkach z Billsteinem oraz Khiramagomedovem odbudował się trzema wygranymi walkami. Nokautował kolejno Cory’ego Hendricksa, Daniela Toledo oraz Evgeniya Egemberdieva.

Rustam Kerimov vs Francisco de Lima Maciel

Kerimov zdobył wakujący pas ACB pokonując Olega Borisova. Następnie w walce o pas mistrzowski ACA pokonał mistrza WFCA Abdula-Rakhmana Dudaeva. Legitymuje się nieskazitelnym rekordem 13.0

Maciel walkę o pas mitrzowski zapewnił sobie pokonując Olega Borisova na gali ACA 95 w Moskwie i znajduje się aktualnie na fali czterech wygranych.

Marat Balaev vs Diego Brandao

Balaev to były mistrz ACB i jedyny pogromca Yusupa Raiova. Pas stracił w rewanżowej walce z „Borzem” i wraz z nim stracił także „zero” z rekordu. W kolejnej walce znokautował Murada Machaeva już w pierwszej rundzie. Jako że Raisov zwakował pas i przeszedł do kategorii lekkiej to właśnie Balaev zawalczył o pas ACA z Salmanem Zhamaldaevem. Po fenomenalnej pięciorundowej batalii sędziowie przyznali zwycięstwo byłemu mistrzowi WFCA, jednakże „Motivator” pokazał się ze świetnej strony.

Brandao w swojej karierze walczył m.in z Dustinem Poirierem oraz Conorem McGregorem. W debiucie na gali ACA 96 przegrał z Marcinem Heldem a na gali ACA 100 wygrał z Dzhikhadem Yunusovem.

Yusup Raisov vs Hacran Dias

Raisov pas mistrzowski ACB wywalczył pokonując w rewanżowym starciu Marata Balaeva. Następnie zwakował trofeum i przeniósł się do kategorii lekkiej. W nowej dywizji stoczył dwie walki, wygrywając kolejno z Andre Winnerem oraz João Luisem Nogueirą.

Dias to były zawodnik UFC. W największej organizacji MMA na świecie stoczył osiem walk, osiągając bilans trzech wygranych oraz pięciu porażek. W debiucie na gali ACA 93 wypunktował Ustarmagomeda Gadzhidaudova.

Andrei Goncharov vs Tural Ragimov

Goncharov zadebiutował w okrągłej klatce ACA na gali sygnowanej numerem 98. Znokautował wówczas Fanila Rafikova.

Ragimov to weteran takich organizacji jak M-1 czy ACB. Wygrał dwie ostatnie walki, pokonując kolejno Akhmeda Shervanieva oraz Ivana Zhvirblia.

Z pewnością już wkrótce zostaną ogłoszone kolejne starcia do jakich dojdzie na gali ACA 103.

Zobacz także: Norman Parke o problemach z narkotykami i depresją

Kategorie
ACA

Leave a Reply

Powiązane

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.