gaethje
usatoday

Gaethje: McGregor musi odejść lub walczyć

Justin Gaethje traci cierpliwość do Conora McGregora.

Justin Gaethje miał zmierzyć się z Conorem McGregor em na jednej z wakacyjnych gal UFC. Niestety walka nie doszła do skutku ze względu na kontuzję ręki Conora i ostatecznie Justin zmierzył się z Donaldem Cerrone.

Gaethje jednak nadal chce walki z Conorem, jednak powoli zaczyna tracić cierpliwość do Irlandczyka, który nadal nie kwapi się do powrotu do Octagonu.

On ciągle umieszcza tweety, że będzie walczył. Na ziemi jest tylko dwójka ludzi, która może z nim walczyć. Ja lub Dustin Poirier. Conor walczył tylko dwa razy w wadze lekkiej w całej swojej karierze. Dwa razy, z czego raz przegrał. Obecnie jest w rankingu na 3. pozycji, ze względów bukmacherskich. On musi odejść lub walczyć. Jeśli chce walczyć, będę to ja albo Dustin.

-powiedział Gaethje w studiu TMZ.

Odpowiedział Dustinowi w social media. Nie odpowiedział za to mi. Napisałem mu wiadomość siedem miesięcy temu, po prostu starając się być przyjacielski.  Próbuję każdej drogi. Próbuję odwrotnej psychologii. Staram się być jego przyjacielem. Próbuję wszystkich pieprzonych dróg, aby wyciągnąć tego człowieka i nie mogę go wyciągnąć. On ostatnio wyzywał Frankie’go Edgara. Dla mnie, dla wszystkich innych zawodników wagi lekkiej, to policzek.

– zakończył.

Według Abdelaziza, UFC próbuje nadal zestawić McGregora z Gaethje, ale nie nadal brakuje zgody ze strony Irlandczyka.

Jesteśmy ciekaw, czy tym razem McGregor odpowie na słowa Gaethje.

Zobacz także: Doniesienia: Mateusz Rębecki zawodnikiem UFC!

 

Kategorie
ŚwiatUFC

Leave a Reply

Powiązane