Zhang kontrakt

Joanna Jędrzejczyk chce walki z Weili Zhang na PGE Narodowy!

Olsztynianka ubiegłej nocy wypunktowała na dystansie pięciu rund Amerykankę Michelle Waterson. Polka nie kryła radości po zwycięstwie i w kolejnej walce chce skrzyżować rękawice z Weili Zhang.

Joanna Jędrzejczyk chciałaby, aby do pojedynku z Weili Zhang doszło w Polsce na PGE Narodowy. Stadion może pomieścić około 60 tysięcy widzów, pytanie jak na to zapatruje się UFC. Dwie poprzednie gale w Polsce nie sprzedały się do końca, ba można stwierdzić, że debiut UFC w Krakowie okazał się klapą.

32-letnia Olsztynianka bardzo chciałaby występu przed swoja publicznością, co zdradziła tuż po walce z Michelle Waterson.

Rozmawiałam z kilkoma dziennikarzami chińskich mediów, wszyscy pytali mnie o walkę z Weili. Wygląda na to, że są bardzo podekscytowani możliwością zrobienia takiego pojedynku. Wspominali, że chcieliby by ta walka odbyła się w Polsce. Chcę walczyć z Weili Zhang, zróbmy to na Stadionie Narodowym, gdzie 60 000 widzów może zasiąść na trybunach i na płycie boiska. Poczekajmy do wiosny, wyleczę stopę. Oczywiście decyzja należy do Weili to ona jest mistrzynią, ale zróbmy to. Ja jestem gotowa, bardziej niż kiedykolwiek

– powiedziała Jędrzejczyk tuż po zwycięskim pojedynku.

Nie od dziś wiadomo, że Weili Zhang ma problemy z dostaniem wizy do USA. Jej obrona pasa w Stanach Zjednoczonych jest bardzo wątpliwa. Pojedynek z Joanną Jędrzejczyk w Polsce to również bardzo ciężki orzech do zgryzienia. Karta walk UFC na ewentualną galę w Polsce, musiałaby być napakowana naprawdę srogimi nazwiskami. W kuluarach mówi się także o ewentualnym pojedynku Asi z Weili w Moskwie na jednej karcie z Khabibem Nurmagomedovem. Taka opcja jest na chwilę obecną najbardziej prawdopodobna, niż ewentualny event nad Wisłą.

Przeczytaj także: Organizacja FEN zawita do Lublina!
Kategorie
UFC

Dodaj komentarz

Powiązane