Joanna Jedrzejczyk wypunktowała Michelle Waterson

Joanna Jędrzejczyk wypunktowała Michelle Waterson na UFC w Tampa!

Olsztynianka nie dała żadnych szans Waterson i po pięciu rundach wygrała zdecydowanie na punkty.

Joanna Jędrzejczyk bez większych problemów wypunktowała Michelle Waterson na UFC w Tampa. Polka przez wszystkie pięć rund miała wyraźna przewagę. Waterson w trzeciej i  w piątej rundzie miała zapięcie zza pleców, jednak nie udało jej się poddać zawodniczki z Olsztyna.

Joanna w każdej z rund dominowała w stójce Amerykankę, która wydawała się zupełnie bezradna w swoich poczynaniach. Kilka razy Waterson próbowała sprowadzać Polkę ale zupełnie bezskutecznie. W grze Joanny w końcu mogliśmy również zauważyć łokcie w klinczu i frontalne kopnięcia.

Takiej Joanny Jędrzejczyk już dawno nie widzieliśmy. Polka jak za starych dobrych czasów zawalczyła z Amerykanką. 31-latka w każdej rundzie dominowała w znaczących uderzeniach, nie pozwalając w ogóle rozwinąć skrzydeł „Karate Hottie”.

Sędziowie jednogłośnie przyznali zwycięstwo Joannie Jędrzejczyk.

Jest to 10 zwycięstwo Joanny Jędrzejczyk w organizacji UFC. Po walce Asia powiedziała w wywiadzie dla Michaela Bispinga, że czas na walkę o pas. Pytanie gdzie i kiedy miał by odbyć się ten pojedynek? Jak wiadomo Weili Zhang nie otrzymała wizy do USA i występ w Stanach jest na chwilę obecną wykluczony.

Przeczytaj także: UFC Tampa: Jędrzejczyk vs. Waterson – wyniki na żywo

Kategorie
UFC

Dodaj komentarz

Powiązane