conor mcgregor w formie
smh.com.au

McGregor znów w kłopotach? “Irlandzka gwiazda sportu napadała seksualnie kobietę w Dublinie”

Wygląda na to, że Conor McGregor znów może mieć kłopoty z prawem?

Od ponad roku nie słyszymy nic o występach Conora McGregor a w UFC. Za to jednak głośno jest o Irlandczyku z innych powodów…tych gorszych.

M.in. w grudniu zeszłego roku Conora oskarżono o gwałt w Dublinie, pobicie fana, czy niedawno także w sierpniu mogliśmy zobaczyć wideo, jak były mistrz uderzył starszego mężczyznę. Po tych wydarzeniach, w wywiadzie dla Ariela Helwani’ego, McGregor przyznał się do błędów, okazał skruchę i zapewnił, że będzie lepszym człowiekiem. Wielu fanów jednak nie wierzyło w poprawę zachowania Irlandczyka…i bardzo możliwe że słusznie.

Jak podaje The Sun w piątkowy wieczór w Dublinie “Wielka irlandzka gwiazda sportu” dopuściła się seksualnej napaści na kobietę. Według słów kobiety, miała ona zostać zaatakowana w aucie.

Ubrania i samochód policja podda dochodzeniom sądowym. Także jedno z innych źródeł na wyspach twierdzi, że policja nie zamierza aresztować sprawcy, dopóki nie zostanie to zakończone.

Skąd można domyślać się, że chodzi o McGregora? Jak podaje Indepedtent.ie “Gwiazda jest już przedmiotem osobnego śledztwa w sprawie gwałtu na innej kobiecie w Dublinie”. Oznaczać to może incydent już wyżej wspomniany.

Jak widać Conor zaczyna zyskiwać na złej popularności odkąd przegrał starcie z Khabibem na UFC 229, w październiku zeszłego roku. Podsumowując, nie mam na razie 100% pewności, czy oskarżonym jest Conor McGregor, jednak wiele faktów na to wskazuje.

Jeszcze nie dawno wydawało się,  że powrót McGregora może nastąpić już wkrótce. Dużo mówiło się o jego starciach z Poirierem, Justinem czy ponownie z Nurmagomedovem, jednak nic nie poszło do przodu.

Zobacz także: Klaczek przed walką z Pejicem: Szykuję dla niego coś specjalnego

Kategorie
ŚwiatUFC

Leave a Reply

Powiązane

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.