Masvidal Alvarez
Yahoo/Forbes

Masvidal: Jak Canelo chce to mogę też skopać jego dupę

Jorge Masvidal po walce z Diazem na brak ofert nie może narzekać, ba robi nawet wycieczkę w stronę walki bokserskiej z Canelo Alvarezem.

Masvidal po zwycięstwie nad Nate’em Diazem będzie z pewnością szukał kasowych walk, a jedną z nich jest pojedynek z bokserskim mistrzem Canelo Alvarezem. 34-latek z Miami z chęcią zmierzy się z meksykańskim mistrzem bokserskim czterech kategorii wagowych.

Walka z Diazem to było dobre kasowe starcie. Jak Canelo chce to mogę też skopać jego dupę. Takie walki lubię, takie walki chcę. Będę chciał walczyć za jak największą kasę – to pewne. Jednak pojedynek rewanżowy z Nate’em odbędzie się tak czy siak. Zrobimy to w następnym roku, albo w kolejnym, jedno jest pewne – spotkamy się po raz drugi.

Potrafię boksować, potrafię mocno uderzać. Jedno jest pewne – nie zmęczę się przez 12 rund boksowania, tym bardziej jeśli będę miał pełen obóz przygotowawczy. Wierzę w to. Słyszałem, że rozwaliliśmy mu jego PPV.

Nie wiem, chciałbym z nim zawalczyć, chciałbym rozjebać mu twarz. Chciałbym się spróbować w boksie za dobre pieniądze.

– powiedział Masvidal na konferencji prasowej po UFC 244.

Canelo Alvarez w ostatnim swoim bokserskim pojedynku znokautował Kowaliowa i na chwilę obecną wyczyścił wszystko co mógł na swoim podwórku. Meksykanin mógłby być zainteresowany wizją walki z Masvidalem, jeśli w grę oczywiście wejdą dobre pieniądze.

Jorge Masvidal, który także ma na pieńku z Colby Covingtonem, bierze również pod uwagę opcję walki z nim, jeśli ten poradzi sobie z Kamaru Usmanem.

Przeczytaj także: Jair Rozenstruik zmierzy się z Alistairem Overeemem na UFC Waszyngton!

Kategorie
NEWSUFC

Leave a Reply

Powiązane