Pawlak Błeszyński

Paweł Pawlak powalczy z Adrianem Błeszyński o tytuł mistrza wagi średniej Babilon MMA!

Już 7 lutego dojdzie do starcia mistrzowskiego pomiędzy Pawłem Pawlakiem i Adrianem Błeszyńskim. Tym samym "Plastinho" zmieni swoją kategorię wagową na wyższą.

Paweł Pawlak i Adrian Błeszyński skrzyżują ze sobą rękawice podczas gali Babilon MMA 12, a stawką tego pojedynku będzie pas wagi średniej.

Pochodzący z Łodzi Pawlak ma za sobą już występy w organizacji Tomasza Babilońskiego. Pawlak stoczył trzy pojedynki dwukrotnie zwyciężając na Babilonie oraz raz poniósł porażkę z rąk Daniela Skibińskiego. Paweł ma za sobą także pojedynki w takich organizacjach jak UFC czy ACA. „Plastinho” w swojej karierze odnosił 15 zwycięstw i czterokrotnie musiał uznać wyższość rywali.

Adrian Błeszyński to także zawodnik, który miał przyjemność potyczkować się na galach Babilonu. W ostatnim pojedynku na Babilonie pokonał Joao Paulo De Carvalho przez TKO w drugiej rundzie. Ostatnio także szybko skończył walkę na Zagłębiowski Horror Show 3. „Ares” na zawodowych ringach wygrywał 9 razy. Trzy razy zawodnik z Sosnowca wracał na tarczy.

Przeczytaj także: Znana data kolejnej walki Kowalkiewicz

Kategorie
BabilonNEWS

Leave a ReplyPowiązane

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.