Jacare Souza z pozytywnym wynikiem na koronawirusa
Zdjęcie: mmamania.com

Jacare: Walka z Błachowiczem była nudna

Ronaldo "Jacare" Souza przyznaje, że jego pojedynek z Janem Błachowiczem w Sao Paulo nie należał do najciekawszych.

Dwa tygodnie po gali UFC w Sao Paulo jeden z uczestników walki wieczoru – Ronaldo „Jacare” Souza postanowił odnieść się do krytyki fanów i dziennikarzy. Wiele osób było rozczarowanych poziomem pojedynku. Dla przypomnienia – Brazylijczyk walczył z Janem Błachowiczem w walce wieczoru. Po pięciu rundach Polak wygrał poprzez decyzję sędziów.

Wszyscy spodziewali się, że Jan wejdzie do klatki i zabije mnie. Sam też sądziłem, że będzie agresywniejszy i spróbuje mnie znokautować ale nie podjął ryzyka. Wynik nie był po mojej myśli. Walka także była nudna, ale czasami tak się zdarza – stwierdził Souza w rozmowie dla MMA Fighting.

Brazylijczyk ostatnio szukał miejsca dla siebie w UFC. Przejście do kategorii półciężkiej miało tchnąć nowe życie w jego karierę. Tymczasem zaczął serię porażek. Warto podkreślić, że „Jacare” nie należy również do najmłodszych zawodników, ma 39 lat. Nie zamierza jednak kończyć kariery.

Mój menadżer i zespół dyskutują o tym w jakiej dywizji będę dalej walczył. Wkrótce podejmiemy decyzję co jest najlepsze. Rozważamy dwie możliwości: pozostanie w 205 funtach lub powrót do 185. Chcę jednak podkreślić, że jestem szczęśliwy. Nie byłem tak podekscytowany od dłuższego czasu, mimo porażki. Chcę walczyć dalej – zapowiedział.

Przeczytaj też: Oficjalnie! Khabib Nurmagomedov vs. Tony Ferguson na UFC 249!

Kategorie
NEWSUFC

Leave a Reply

Powiązane

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.