Marcin Różalski gołe pięści
sportowefakty.wp.pl

Marcin Różalski przygotowuje się do pojedynku na gołe pięści? [WIDEO]

Popularny "Różal" zawiesił jakiś czas temu rękawice na kołu, jednak wciąż jest w dobrej formie i wydaje się, że nie powiedział jeszcze ostatniego słowa.

Marcin Różalski udostępnił na swoich social mediach filmik, w którym tarczuje ze swoim sparingpartnerem. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że robi kombinacje ciosów w samych owijkach. To może sugerować, że zobaczymy Marcina po nowym roku w jakiejś organizacji walk na gołe pięści.

🌹👹🤘👄😘👍@ihsteam , @extremehobbytm , @nikkosportspolska1 , @alfa_aktiv_vitafuel , @shockermmasolutions ,@body_chief , @mdclinic_warszawa , @cameleon_pomagajpomagac ,@skuteczni_net ,@just7gym_official ,@kruksdifferent ,@gshock.pl ,@gshock.poland ,@alfickeyglourke

Opublikowany przez Marcina Różal Różalskiego Czwartek, 26 grudnia 2019

Bare Knuckle to ostatnio bardzo popularna dyscyplina sportów walki, do której przechodzi coraz więcej sław mieszanych sztuk walki. Ostatnio cegiełkę do popularyzacji tego sportu dołożył kolega i przyjaciel Conora McGregora, Artem Lobov.

Jakiś czas temu także Maciej Kawulski wypowiedział się w temacie stworzenia takiej organizacji w Polsce. Czy jest szansa, że to właśnie „Różal” będzie motorem napędowym nowej organizacji współwłaściciela KSW?

Przeczytaj także: Jędrzejczyk o Zhang: Jej rekord został trochę naciągnięty w Chinach
Kategorie
NEWSPolska

Leave a Reply

Powiązane