conor mcgregor przechodzi na emeryturę
usatoday

Conor McGregor o problemie alkoholowym przed walką z Khabibem Nurmagomedovem

W obszernym wywiadzie dla Ariela Helwaniego, Conor McGregor wypowiedział się na wiele tematów, jednym z nich jaki poruszył był problem alkoholowy przed walką z Khabibem Nurmagomedovem.

Conor Mcgregor o problemie alkoholowym przed walką z Khabibem Nurmagomedovem nigdy wcześniej nie mówił. Tym razem w wywiadzie dla Ariela Helwaniego opowiedział szerzej o tym co się działo. Picie alkoholu zaczęło się już dużo wcześniej niż przed samą walką, ale Irlandczyk przyznał, że podczas Fight Week też pozwalał sobie na wiele.

Piłem alkohol cały tydzień przed walką. Byłem na przedstawieniu Conan O’Briena i tam też dobrze dałem…

Nie wiem dlaczego tak się stało. Jakieś zło we mnie siedziało. Miałem wielu ludzi w hotelu z różnych regionów świata, z Rosji także. Trenowaliśmy wspólnie. Walczyliśmy bez kasków w małych rękawicach, pokonywałem ich, nokautowałem. Potem szedłem opijać te dobre treningi, a na matę wracałem po trzech dniach.

Nie wrócę już do tego.

Nie wiem jak się to stało, nie żyłem swoim życiem, popełniałem wiele błędów. Już nie wrócę nigdy do czego co robiłem, kocham ten sport i tyle w temacie. Popełniałem błędy, jestem dorosłym mężczyzną wiem co zrobiłem źle i jak się tego pozbyć. Mogę nie być doskonały Arielu, ale z dobrym snem i pełnym brzuchem będę w pełni zadowolony.

– powiedział Conor McGregor w wywiadzie dla Ariela Helwaniego.

Już w tą sobotę Irlandczyk wróci po bolesnej porażce z rąk Khabiba na UFC 229. Tym razem spróbuje odkupić serca swoich fanów w walce z Amerykaninem, Donaldem Cerrone.

Przeczytaj także: Nokaut roku 2019 – Jan Błachowicz

Kategorie
NEWSUFC

Leave a Reply

Powiązane