Dana White

Dana White zdradził z kim zmierzy się Conor jeśli wygra z Cerrone: Dostanie to, o co prosi

Nie doszło jeszcze do pojedynku Conora McGregora z Donaldem Cerrone, a sternik UFC wie już z kim zmierzy się Irlandczyk w przypadku zwycięstwa.

Dana White zdradził z kim zmierzy się Conor McGregor, jeśli pokona  Donalda Cerrone. Niespodzianki nie  było i zapytany przez media sternik UFC wyjawił, że z pewnością będzie to Khabib Nurmagomedov. Zaskoczenia zatem nie ma, aczkolwiek po ostatnich wypowiedziach Irlandczyka nie ma pewności czy zejdzie w dół do Rosjanina.

Jeśli wygra, to dostanie, czego chce. Dostanie to, o co prosił. Opowiadał ciągle o tym rewanżu z Khabibem. Nie jest to żadną tajemnicą. Jeśli wygra w ten weekend, to dostanie walkę o pas i będzie to największe PPV w historii UFC.

– powiedział Dana White w rozmowie u Jimiego Rome.

Te słowa mogą dużo namieszać w organizacji UFC, ponieważ Dagestańczyk tego w ogóle nie widzi. W wypowiedziach medialnych Khabib bronił się jak zły przed rewanżem z Conorem McGregorem. Nie od dziś wiadomo, że wiele granic pomiędzy tymi dwoma zawodnikami zostało przekroczonych. Nurmagomedov podkreślał, że jeśli Conor chce rewanżu to musi pokonać kilku zawodników, zanim do tego dojdzie. Obraz jednak całkowicie zmienia się po wypowiedzi Dany, który już obwieścił Irlandczyka pretendentem.

Jak można zobaczyć po Conorze przed walką z Donaldem Cerrone wygląda na to, że jest w znakomitej formie. Dawno nie widzieliśmy tak skoncentrowanego i skupionego Irlandczyka. Zabrakło pajacowania i wyzwisk przed UFC 246 ze strony McGregora, co  może ale nie musi oznaczać, że ten pojedynek dla niego jest priorytetowy.

Przeczytaj także: Wyniki ważenia przed UFC 246

 

 

Kategorie
NEWSUFC

Napisz komentarz

*

*

Powiązane