Darren Till typuje
Zdjęcie: fightnews.info

Darren Till typuje walkę McGregor vs Cerrone!

Kolejny zawodnik ze świata MMA , pokusił się o typowanie walki wieczoru gali UFC 246!

Zawodnik wagi średniej organizacji UFC, Darren Till, opublikował na Twitterze post, gdzie wyraził swoją opinię na temat zbliżającego się pojedynku, pomiędzy Conorem McGregorem a Donaldem Cerronem, na gali z numerem 246. Będzie to pierwsza walka McGregora od października 2018 roku. Chociaż irlandzka gwiazda nie wygrała pojedynku od ponad trzech lat, Till ostrzega prognostyków, aby nie lekceważyli Conora.

Nie mogę się k**** doczekać walki Conora z „Cowboyem” w przyszłym tygodniu.

Wydaje mi się, że stary Conor powrócił.

Obaj są gotowi na to.

Obóz „Cowboya” ma więcej powodów do zmartwień, niż tylko lewa ręka Conora. Mańkut to nie tylko lewa ręka. Są to ustawienia lewej ręki, obrotowe kopnięcia, zwody, kąty, itp… Wszystko to nastawia się pod uderzenie z lewej ręki. Nie wygrasz z tymi, których McGregor pokonał, mając tylko lewą rękę.

Gdybym po prostu zastosował się do tego w walce z Masvidalem, a nie tylko bym do niego wyszedł i starał się wywierać presję…. Ale wygrał uczciwie, więc w porządku! W każdym razie, zobaczmy świetną wojnę w przyszłym tygodniu!

Obstawiam Conora przez TKO w pierwszej rundzie. Uważam, że ta walka, to może być za dużo dla „Cowboya”, jednak to tylko moja opinia. „Cowboy” jest o wiele dłużej w tej grze ode mnie i wie o wiele więcej.

Przeczytaj także: Chael Sonnen uważa, że GSP powróci do oktagonu w 2020 roku!

Kategorie
NEWSUFC

Leave a Reply

Powiązane