Aldo Cejudo
Zdjęcie: MMA Junkie

Jose Aldo z przesłaniem dla Cejudo: Wyślę Cię z powrotem do Śniegolandii!

Iskrzy na linii Cejudo-Aldo!

W ostatnim czasie zrobiło się bardzo głośno na temat potencjalnego pojedynku Aldo vs Cejudo. Jose swoim ostatnim twitterowym wpisem dolał tylko oliwy do ognia.

Henry Cejudo ostatnio zadeklarował chęć walki z Jose Aldo, a brazylijska legenda wydaje się być równie zainteresowana tym pojedynkiem.

„Wyślę Cię z powrotem do Śniegolandii!”

Aldo w swoim ostatnim pojedynku,(był to dla niego debiut w dywizji koguciej) po bardzo  wyrównanej walce, przegrał z Marlonem Moraesem przez niejednogłośną decyzję sędziów. Niemniej jednak, Cejudo jest przekonany, że Jose wygrał tę walkę i z dużym prawdopodobieństwem starcie zostanie wkrótce sfinalizowane.

„King of Cringe” w czerwcu 2019 roku został podwójnym mistrzem UFC, nokautując w trzeciej rundzie wspomnianego wcześniej Moraesa. Niedawno Dana White podjął decyzję o odebraniu pasa kategorii muszej Henry’emu. Na gali UFC on ESPN+ 27, o wakujący pas najniższej, męskiej kategorii wagowej, zawalczą Joseph Benevidez i Deiveson Figueiredo.

Aljamain Sterling i Petr Yan w ostatnim czasie, bardzo głośno domagają się walki o pas, którego posiadaczem jest Henry. Pomysł walki pomiędzy Cejudo i Aldo może jednak odłożyć na później marzenia tych zawodników.

Przeczytaj także: McGregor bierze Usmana na celownik. Ten wysyła ostrzeżenie

Kategorie
NEWSUFC

Leave a ReplyPowiązane

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.