Conor Mcgregor wściekł się
espn

McGregor wyjaśnia, dlaczego zdecydował się na walkę w kategorii półśredniej

Conor McGregor postanowił zdradzić, co skłoniło go do walki z Donaldem Cerrone w kategorii półśredniej.

Conor McGregor powróci do walki już w kolejną sobotę. Rywalem kontrowersyjnego Irlandczyka będzie Donald Cerrone.

O walce obu Panów mówiło się od dłuższego czasu, od kilku miesięcy obaj Panowie zaczepiali się w mediach społecznościowych, chcąc starcia ze sobą. Zestawienie więc zawodników nie było większym zaskoczeniem, jednak kategoria wagowa, w której się zmierzą już tak. Przypomnijmy, że McGregor i Cerrone zmierzą się w kategorii półśredniej. Skąd taka decyzja?

To była moja decyzja. Teraz jestem poniżej limitu. Ważę ponad 160 funtów. Nie uważam, że on (Cerrone) wygląda dobrze w wadze lekkiej, więc walka w kategorii półśredniej jest lepsza. Wiadomo, mogę pokonać go w każdej kategorii. Kategoria 170 funtów jest bardzo ekscytująca, mamy tu Jorge Masvidala z pasem BMF, innych gości, którzy walczą o pas. Lubię tą kategorię.

Mógłbym zrobić wagę do kategorii lekkiej i walczyć  z nim w lekkiej, ale chciałem pozostać świeży, tak jak jest. Walczyć jak jest.

-powiedział w rozmowie z Arielem Helwanim.

Conor zapowiada także, że w kolejny weekend, fani zobaczą świetny występ Irlandczyka.

Donald ma naprawdę bardzo długą historię. To walka, która mnie ekscytuje. Doceniam Donalda, on walczył wiele razy odkąd ostatnio go widziałem. To było chyba na konferencji przed moją walką z Aldo, wiele wiele lat temu. Doceniam go, to bardzo rodzinny koleś, przykład z jego babcią. Jestem zadowolony, że wracam, że wracam na początku roku w walce z Cerrone. To będzie dobra noc, zamierzam tam lśnić, zamierzam pokazać tam magię w Octagonie. To będzie coś wyjątkowego.

-przekonuje.

Długo wyczekiwany powrót McGregora już 18 stycznia w T-Mobile Arenie w Las Vegas. Jak myślicie, czy Conor wkroczy na ścieżkę wygranych po walce z Cerrone?

Zobacz także:  Junior Dos Santos: Mogłem stracić nogę a nawet umrzeć!

Kategorie
NEWSŚwiatUFC

Leave a Reply

Powiązane