Philipe Lins UFC
MMAJunkie

Były mistrz PFL Philipe Lins podpisał kontrakt z UFC!

Brazylijczyk w debiucie zmierzy się z Andreiem Arlovskim.

Były mistrz PFL Philipe Lins (14-3 MMA, 0-0 UFC) podpisał umowę z UFC i zmierzy się z byłym mistrzem Andreiem Arlovskim na majowej gali w Oklahomie

Lins został mistrzem PFL w 2018 roku i zgarnął czek na milion dolarów. W kolejnym sezonie wycofał się z turnieju z powodu kontuzji. Walcząc w PFL nie zaznał goryczy porażki i wygrał wszystkie cztery starcia. Lins walczył także w Bellatorze. Dla drugiej największej organizacji stoczył sześć walk i trzy z nich wygrał.

Arlovski w ostatnich sześciu walkach zdołał zwyciężyć zaledwie raz. W czterech walkach musiał uznać wyższość rywali a jedna walka zakończyła się rezultatem NC. Ostatnia walka Arlovskiego miała miejsce w listopadzie, kiedy to został znokautowany przez Jairzinho Rozenstruika.

UFC Oklahoma City odbędzie się 2 maja w Chesapeake Energy Arena. Głównym walką tejże gali będzie walka Chrisa Weidmana z Jackiem Hermanssonem. Weidman po nieudanej walce w kategorii półciężkiej powróci do dywizji średniej i będzie chciał powrócić na zwycięski szlak. Hermansson również będzie chciał odkuć się po nokaucie z rąk Jareda Cannoniera, więc z pewnością czeka nas bardzo emocjonująca walka.

Czy Waszym zdaniem Philipe Lins ma szansę dostać się do czołówki wagi ciężkiej UFC?

Zobacz takze: Mocny rywal dla Krzysztofa Jotko w następnej walce UFC!

Kategorie
NEWSPFLŚwiatUFC

Leave a Reply

Powiązane

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.