
Doniesienia: Bedorf zawalczy z Silvą na KSW 53
Silva w ostatnich miesiącach występował poza KSW. W listopadzie walczył w main evencie gali LXF 4, gdzie przegrał z Michaelem Quintero niejednogłośną decyzję sędziów. Wcześniej jednak pokonał Oscara Ivana Cotę i Zsolta Ballę. Ostatni raz w KSW walczył w październiku 2017 roku. Poległ wtedy w konfrontacji z Mariuszem Pudzianowskim.
Bedorf będzie usiłował wrócić na ścieżkę zwycięstw. W ostatnich pojedynkach przegrał z Philem De Friesem i Damianem Grabowskim. Ostatni raz odniósł zwycięstwo na KSW 44 w czerwcu 2018 roku. Pokonał wtedy Pudzianowskiego.
Tym samym kształtuje się powoli karta gali KSW 53. Na rywali czekają jeszcze Pudzianowski i Roberto Soldić, ale wiadomo, że dojdzie m.in. do starcia Michała Materli z Patrikiem Kinclem.
Przeczytaj też: Norman Parke i Marian Ziółkowski na kursie kolizyjnym!
- KSWDroga do XTB KSW 107 – Damian Stasiak i Michał Domin
Kamil Gieroba / 31 maja 2025, 18:36
- AktualnościGamrot – Klein: gdzie oglądać? Transmisja za darmo z gali UFC Fight Night
Damian Nowak / 31 maja 2025, 9:14
- KSWDroga do XTB KSW 107 – Zuriko Jojua i Islam Djabrailov
Kamil Gieroba / 30 maja 2025, 12:40
- AktualnościGROMDA 21 gdzie oglądać? Transmisja online na żywo i za darmo
Damian Nowak / 29 maja 2025, 22:17
- KSWMłode talenty zmierzą się w walce otwarcia gali XTB KSW 108
Kamil Gieroba / 29 maja 2025, 20:16
- KSW„Trzeba nastawić się na przekrojowe MMA” – Odzimkowski przed XTB KW 108
Kamil Gieroba / 29 maja 2025, 12:16