jan błachowicz jones white
bjpenn

Kursy bukmacherskie ujawnione na walkę Błachowicz vs. Jones!

Bukmacherzy zaczęli powoli ujawniać kursy na potencjalna walkę Jana Błachowicza z Jonem Jonesem.

Kursy bukmacherskie ujawnione na walkę Błachowicz vs. Jones. Jednym z pierwszych portali, który umożliwił obstawianie na ten pojedynek jest Totalbet.

Kursy bukmacherskie

Jon Jones według portalu bukmacherskiego jest absolutnym faworytem tego pojedynku. Mistrz kategorii półciężkiej nigdy nie przegrał w swojej karierze. Jedyną porażkę jaką Bones ma w swoim rekordzie to dyskwalifikacja w walce z Mattem Hamilem na UFC w 2009 roku. Od roku 2010 Jones niepodzielnie panuje na tronie swojej dywizji. W tym okresie zdarzały się mu różne wpadki dopingowe oraz afery pozasportowe, które w tamtym czasie dość mocno wpływały na jego karierę. 32-letni Amerykanin w ostatniej walce pokonał Dominicka Reyesa, ale sama decyzja sędziów wywołała w środowisku wiele kontrowersji.

Jan Błachowicz do największej organizacji na świecie dołączył w 2014 roku. Były mistrz KSW w debiucie szybko rozprawił się z Ilirem Latifim podczas UFC w Szwecji. Następnie Cieszyński Książe swoje występny przeplatał zwycięstwami i porażkami. Eksplozja formy Jana przyszła w 2017 roku, kiedy na UFC w Gdańsku udusił Devina Clarka. Od tamtego czasu Polak wygrywał, ale także udanie się rewanżował Manuwie, Andersonowi. Właśnie w ostatniej rewanżowej walce, w której Jan Błachowicz znokautował Coreya, doszło do pierwszej wymiany zdań między mistrze, a potencjalnym challengerem.

Jones vs. Błachowicz

MMA Junkie

Jon Jones w wywiadzie po pojedynku Jana z Andersonem wyraził chęć do walki z Polakami. Nazwał wtedy Błachowicza “świeżym mięsem” oraz komplementował za uciszenie Coreya.

Na chwilę obecną nie ma oficjalnego potwierdzenia kto zmierzy się w kolejnej walce z mistrzem wagi półciężkiej. Wszystko rozegra się pomiędzy Janem Błachowiczem, a Dominickiem Reyesem.

Przeczytaj także: Wyniki ważenia przed UFC w Auckland

Kategorie
NEWSUFC

Napisz komentarz

*

*

Powiązane