aca-105-celinski

ACA 105: Karol Celiński znokautowany w pierwszej rundzie!

Zawodnik olsztyńskiego Arrachionu przegrał przez nokaut na gali ACA 107 w Kazachstanie.

Niestety, na gali ACA 105 Karol Celiński musiał uznać wyższość rywala. Evgeny Egemberdiev naruszył Polaka już w pierwszych sekundach walki i następnie dokończył dzieła zniszczenia w parterze.

Dla Celińskiego jest to trzecia porażka pod banderą ACA – i trzecia przez nokaut, co niestety z pewnością ma negatywny wpływ na zdrowie zawodnika. W walce o mistrzowski pas Dovletdzhan Yagshimuradov zastopował „Cebulę” w czwartej rundzie pojedynku a w rewanżowej walce z Lukiem Barnattem padł na deski już w pierwszej rundzie.

„Cebula” przygodę z ACB/ACA rozpoczął niezwykle udanie – wygrał cztery kolejne walki. W pokonanym polu zostawił Łukasza Parobca, Vinny’ego Magalhãesa, Maxima Futina oraz Luka Barnatta. Pozwoliło mu to zawalczyć o pas ACA, lecz niestety, bezskutecznie.

Evgeny Egemberdiev stoczył wcześniej dla ACB/ACA cztery walki i w dwóch z nich to jego ręka wędrowała do góry. W debiucie przegrał z Cory’m Hendricksem przez nokaut. Odbudował się dwiema wygranymi walkami – w tym zastopował byłego mistrza ACB, Batraza Agnaeva. W kolejnej walce został brutalnie znokautowany przez Alexeya Butorina.

W walce wieczoru ACA 105 Brazylijczyk Daniel Oliveira wywalczył wakujący pas kategorii koguciej. Po pięciorundowej batalii wypunktował Shamila Shakhbulatov.

Czy Waszym zdaniem Karol Celiński powróci na zwycięski szlak po gali ACA 105?

Zobacz także: Mariusz Pudzianowski wypada z karty KSW 53!

Kategorie
ACANEWSPolska

Leave a ReplyPowiązane

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.