Świat reaguje na walkę Jędrzejczyk Zhang
MMA Fighting

Świat reaguje na porażkę Joanny Jędrzejczyk z Weili Zhang

Nie milkną echa wczorajszej batalii Joanny Jędrzejczyk z Weili Zhang. Dziewczyny dały wspaniały pojedynek, który został okrzyknięty najlepszym w historii.

Świat także zareagował na kapitalną walkę jaką stoczyły ze sobą Joanna Jędrzejczyk i Weili Zhang. Dziewczyny urządziły prawdziwą, krwawą jatkę w oktagonie UFC. O ile pierwsza runda była rozpoznawcza, tak od kolejnej nie było już zmiłuj się.

Weili Zhang w walce z Jędrzejczyk po raz pierwszy obroniła tytuł wagi słomkowej. Dla Joanny było to drugie podejście do odebrania tytułu, i drugie niestety nieudane.

Nie ma co do tego wątpliwości, że wiele osób wskazywało, iż to Joanna powinna w końcowym rezultacie podnieść rękę do góry. Niestety sędziowie orzekli inaczej, a karty punktowe też były bardzo rozbieżne.

Pretendentka jak i mistrzyni po walce trafiły do szpitala. Po kilku godzinach obie zawodniczki zostały zwolnione do domów. Nie pozostaje nam nic innego jak czekać na podsumowanie walki przez Joannę Jędrzejczyk. Wielu fanów także ciekawi, co dalej z przyszłością 32-letniej zawodniczki z Olsztyna.

Przeczytaj także: Wyniki UFC 248

Kategorie
NEWSUFC

Dodaj komentarz

Powiązane