Jurkowski zażegnuje konflikt
Zdjęcie: wprost.pl

„Niepotrzebnie brnąłem dalej…” – Łukasz Jurkowski zażegnuje konflikt z Piotrem Walawskim

Między Łukaszem Jurkowski, a Piotrem "Ledą" Walawskim w ostatnim tygodniu zrobiło się bardzo gorąco, panowie wymienili się uprzejmościami na mediach społecznościowych.

Łukasz Jurkowski postanowił zakończyć konflikt z Piotrem Walawskim i przyznał, że niepotrzebnie dał się sprowokować i odpowiedzieć na wpis Piotra na Instagramie.

Otóż „Leda” nie był zachwyconym wpisem Jurasa na temat występu zawodników w The Only One”. Piotrek nie pozostał dłużny u skontrował Jurkowskiego na swoich mediach społecznościowych.

A później już sytuacja rozwinęła się do tego stopnia, że Walawski wyzwał Jurkowskiego na pojedynek. Wczoraj zawodnik KSW zamieścił wpis, w którym przyznał się do błędu i do tego, że sytuacja wymknęła się za bardzo spod kontroli.

Ostatnio za dużo rzeczy biorę do siebie emocjonalnie. No taki już jestem i za każdym razem jak obiecuje sobie, żeby to zmienić zawsze w coś wdepnę. Tak było i ostatni weekend. Sam zacząłem, zostałem skontrowany, niepotrzebnie brnąłem dalej. Punkt dla Piotra. Postaram się następnym razem bardziej przemyśleć konsekwencje moich słów, bo ważą więcej niż sam sobie zdaje z tego sprawę. Robię dalej swoje. Dzięki za pstryczka w nos internecie i za dobre słowo też. To w sumie tyle.Peace Love MMA.

P.S chcesz odpowiedzi internauto? Pisz tak jakbyś sam chciał być traktowany. Inaczej nie mam żadnego obowiązku odpisywać, a ewentualnie uwolnię Cię od moich social mediów.

Przeczytaj także: Mamed Khalidov wskazał dwóch rywali, którzy mogą zagrozić Askhamowi w dywizji średniej

 

Kategorie
NEWSPolska

Leave a Reply

Powiązane