Nurmagomedov - ojciec i syn
Źródło: sfd.pl

Dana White i Conor McGregor wspierają Nurmagomedova w trudnej sytuacji

Szef UFC oraz były mistrz UFC w kategorii lekkiej oraz piórkowej odnieśli się do stanu zdrowia ojca i zarazem trenera Khabiba.

Prezydent największej organizacji na świecie wysłał w środę wyrazy wsparcia dla Dagenstańczyka i jego rodziny, po tym jak w mediach pojawiła się informacja o krytycznym stanie zdrowia Abdulmanapa Nurmagomedova: 

Abdulmanap Nurmagomedov jest prawdziwym mistrzem sztuk walk, który żyje z dumą, honorem i szacunkiem. Te same wartości zaszczepił w swoim synu, mistrzu świata Khabibie, w młodym wieku i był zawsze w jego narożniku podczas jego kariery. Wiem, jak blisko jest Khabib ze swoim ojcem i jestem zasmucony, słysząc o jego obecnym stanie. Pozostaję myślami z Abdulmanapem i rodziną Nurmagomedov, którzy dalej walczą.

 

 

 

 

 

Do modlitwy dołączył się również największy rywal Khabiba Nurmagomedova – Conor McGregor. Gdy dowiedział się, że Abdulmanap zapadł w śpiączkę – opublikował wpis na instagramie:

Modlimy się za wyzdrowienie Abdulmanapa Nurmagomedova. Człowieka odpowiedzialnego za więcej mistrzostw świata, z różnych dyscyplin w sportach walki, niż zdajemy sobie sprawę. Prawdziwy geniusz walk! Jestem bardzo zasmucony, słysząc dziś wieczorem tę informację. Modlę się w tym czasie za rodzinę Nurmagomedov.

 

 

 

 

Przeczytaj także: Dana White: Khabib Nurmagomedov i Justin Gaethje zawalczą ze sobą jesienią

Kategorie
NEWSUFC

Leave a ReplyPowiązane

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.