White potwierdza kolejną walkę Conora
bjpenn.com

„Jest gotowy…” – Dana White potwierdza kolejną walkę Conora McGregora

Już niebawem powinniśmy się dowiedzieć o kolejnej walce Conora McGregora.

Sternik organizacji UFC, Dana White potwierdził, że niebawem do akcji powinien wrócić jego pupil Conor McGregor. Irlandczyka ostatni raz widzieliśmy w styczniu, kiedy w ekspresowym tempie zdemolował Donalda Cerrone. Conor za pośrednictwem social mediów powiedział swoim fanom, żeby byli gotowi na ogłoszenie jego kolejnej walki.

View this post on Instagram

Stay Ready..

A post shared by Conor McGregor Official (@thenotoriousmma) on

Bądźcie gotowi.

– napisał Irlandczyk na swoim Instagramie.

Dana White w wywiadzie z Jimim Romem potwierdził, że Conor jest gotowy do powrotu do oktagonu UFC.

On jest gotowy do walki. Jest w świetnej formie, jest gotowy.

Po pierwsze walka na wyspie, będzie bardzo ważnym wydarzeniem dla ludzi walczących spoza USA. Zabija mnie to, kiedy myślę, że walka Conora mogłaby się odbyć bez jego fanów. Zabija. Ten gość sam robi 20 milionów dolarów z samych biletów.

– powiedział White.

Na chwilę obecną nie będzie takiej możliwości i pewnie nie prędko zobaczymy fanów na trybunach. W USA dyscypliny mają ruszyć, ale obostrzenia nadal obowiązują, a o publiczności nie ma nawet mowy.

Conor McGregor nadal celuje w rewanż z jego pogromcą Khabibem Nurmagomedovem. Ten drugi z kolei nie pali się zbytnio do rewanżu z Irlandczykiem, ciężko nawet będzie go przekonać dobrą sumą pieniężną. Prezydent UFC wspominał o tym, że Khabib ma tyle pieniędzy, że nie grają one roli w negocjacjach o rewanż z Conorem.

Jeśli nie uda się doprowadzić do tego rewanżu, to UFC ma nadal wiele opcji. Ostatnio zaczęto nawet mówić o walce z Masvidalem o pas BMF.

Przeczytaj także: Gala UFC 251 ze zmienioną lokalizacją

Kategorie
NEWSUFC

Leave a Reply

Powiązane