Krzysztof Jotko FFF
źródło: mmajunkie.com

Krzysztof Jotko o kolejnej walce: Dostałem ofertę, by wrócić za tydzień

Krzysztof Jotko (22-4) w zeszły weekend pokonał Eryka Andersa podczas gali UFC on ESPN 8 w Jacksonville.

Dla polskiego zawodnika było to trzecie zwycięstwo z rzędu, co dało mu awans do czołowej piętnastki dywizji średniej w UFC. Okazuje się, że Jotko szybko mógł stoczyć kolejny pojedynek.

Dostałem ofertę wrócić normalnie za tydzień, ale trenowałem bardzo długo przez 5 miesięcy. Nie wiedziałem do końca, kiedy ta walka więc potrzebuje jakiś miesiąc przerwy. Moje ciało musi się zregenerować, żebym mógł wrócić do treningów, do ciężkiego trening campu. Więc myślę, że w następnym miesiącu wracam do treningów i czekam na propozycję kolejnej walki – mówił Jotko w rozmowie dla radiowej Czwórki.

Reprezentant American Top Team zadeklarował też, że celuje znacznie wyżej niż „jedynie” top piętnaście w kategorii średniej.

Po mojej ostatniej walce czuję się bardzo dobrze. Mam zero kontuzji, może lekkie poobijania po tych łokciach. Może nie było do końca widać, że te łokcie dochodzą, ale dochodziły co dało mi lekkie siniaki na tych łokciach. Poza tym wszystko dobrze. Czuję się bardzo dobrze. Mam nadzieję, że będę teraz w tej „15” światowej , ale czekam na więcej. Byłem już w tej „15”, teraz do niej wracam, więc to nie jest takie ważne dla mnie, bo po prostu chcę być w pierwszej piątce a nie piętnastce – stwierdził.

Przeczytaj też: Krzysztof Jotko zameldował się w rankingu UFC!

Kategorie
NEWSUFC

Leave a Reply

Powiązane