Mariusz Pudzianowski chce walki z czołowym strongmanem
sport.onet.pl

Mariusz Pudzianowski chce walki z czołowym strongmanem na świecie!

Gwiazdor organizacji KSW, Mariusz Pudzianowski wyraził chęć walki z jednym z czołowych strongmanów na świecie.

Mariusz Pudzianowski, który miał się mierzyć na gali KSW 53 w Łodzi z Quentinem Domingosem, wyraził chęć do walki ze znanym strongmanem. Mowa tu o Eddiem Hallu. To znany i ceniony strongman na świecie, który rzekomo ma się mierzyć w walce bokserskiej z Hafþórem Júlíusem Björnssonem. To nazwisko może niewiele mówić fanom MMA, ale Islandczyk jest bardziej znany jako bohater serialu „Gra o Tron”. Postać grana przez niego to „The Mountain”, który znany jest fanom na całym świecie.

Hall i Björnsson rywalizowali ze sobą swojego czasu w strongmanach. Tym razem mają zmierzyć się ze sobą w bokserskim ringu we wrześniu 2021 roku.

Mariusz Pudzianowski musiał uważnie przyglądać się dyskusji obydwu panów i sam postanowił wkroczyć do akcji. Pod postem Brytyjczyka popularny Pudzian zamieścił komentarz, w którym zaprasza Halla do walki.

Eddie, jestem następny. Jestem gotowy do walki. Jestem tylko starym strongmanem.

– napisał Mariusz Pudzianowski.

Nie wiadomo jak strongman zareaguje na zaproszenie do tańca przez 43-letniego zawodnika z Białej Rawskiej. Być może Hall przyjmie zaproszenie od Polaka. Warto przypomnieć, że Mariusz jest 5-krotnym mistrzem świata w tej dyscyplinie i na chwilę obecną nikomu nie udało się tego powtórzyć.

Do walki z Pudzianowskim natomiast garnie się legenda MMA, Frank Mir. Ostatnio ochoczo i bojowo wypowiadał się na temat Pudziana w programie „Oktagon Live”. Pudzian jednak nie odniósł się jeszcze do wyzwania Amerykania. Wszystko wskazuje na to, że nie jest zbytnio zainteresowany potyczką z Frankiem Mirem.

Przeczytaj także: Popek o najboleśniejsze porażce w KSW

Kategorie
NEWSPolska

Leave a Reply

Powiązane