Conor McGregor
Zdjęcie: UFC.com

Daniel Cormier: Conor McGregor – Anderson Silva to większa walka niż Jon Jones – Francis Ngannou

Anderson Silva niedawno ponownie rzucił wyzwanie do starcia Conorowi McGregorowi.

Wygląda na to, że takie zestawienie podoba się Danielowi Cormierowi. Były podwójny mistrz UFC i komentator uważa, że w tej chwili jest to jedna z najrozsądniejszych opcji dla Irlandczyka.

Jeżeli nie ma nikogo w tej chwili do walki z Conorem to jasne, że bym to obejrzał. Po pierwsze nie zasłużył na razie na walkę z Khabibem Nurmagomedovem. Musiałby pokonać Justina Gaethje. Ale ten z kolei na razie zapracował na title shot. Natomiast jeżeli chce iść do 170 funtów, to z kolei nie zasłużył na razie na walkę z Kamaru Usmanem. A zestawienie z Jorge Masvidalem to zły pomysł. Pozwólmy mu zatem zawalczyć z Andersonem Silvą – stwierdził „DC” w programie Ariela Helwaniego – Jeżeli ktoś sądzi, że McGregor nie powinien walczyć o pas, to jego pojedynek z Silvą byłby wielkim starciem.

Cormier nie ma wątpliwości, że to jedna z największych walk na jaką UFC może sobie aktualnie pozwolić.

To większa walka niż Francis Ngannou vs. Jon Jones. Nie wygląda na konkurencyjną na papierze, ale kiedy podasz to nazwisko, Anderson Silva naprzeciwko Conora McGregora, ta walka sprzeda więcej PPV niż Ngannou przeciwko Jonesowi – dodał.

Przeczytaj też: Blaydes vs Volkov walką wieczoru nadchodzącej gali UFC Fight Night

Kategorie
NEWSUFC

Dodaj komentarz

Powiązane