Michał Materla
Zdjęcie: sportowefakty.wp.pl

„Nigdy nie dostałem większego wpierd**u niż od niego” – Michał Materla zdradził z kim miał najwięcej kłopotów na sparingach

Michał Materla za kilka dni wraca do akcji na gali EFM 3. Popularny Berserker był gościem w ostatnim odcinku Tomasza Sarary.

Michał Materla to postać znana w polskim środowisku MMA. Berserker już niebawem wraca do akcji po rocznej przerwie. Jego rywalem na gali EFM 3 będzie Wilhelm Ott. Przed pojedynkiem Michał gościł u Tomasza Sarary, w wywiadzie opowiedział o kilku ciekawostkach, między innymi o tym, kto sprawił mu najwięcej kłopotów podczas pobytu na obozach w AKA.

Cain Velasquez, który był dwukrotnym mistrzem UFC wagi ciężkiej. Nigdy nie dostałem większego wpierdolu niż od niego. Człowiek – maszyna. Z taką kondycją, ilością ciosów, że w ogóle to jest przepaść.

– zdradza Michał Materla.

Zawodnik ze Szczecina zabrał głos o innych zawodnikach z którymi miał okazję sparować w AKA.

Daniel Cormier, mistrz dwóch kategorii wagowych UFC. Jako jeden z niewielu, który dzierżył pasy w tym samym czasie. Luke Rockhold, którego sparingpartnerem byłem do naprawdę wielu walk. Nawet zapraszał mnie do swoich przygotowań, bo docenił moje zaangażowanie i umiejętności. No i oczywiście obecny wszechmistrz wagi lekkiej, niepokonany Khabib.

– powiedział Materla.

Michał Materla wraca po rocznej przerwie, kiedy to ostatni raz był widziany rok temu podczas gali KSW 49. Przegrał wtedy w walce o pas ze Scottem Askhamem.  Już 20 czerwca Michał w walce wieczoru zawalczy z Austriakiem Wilhelmem Ott.

Cały wywiad z Michałem możecie obejrzeć poniżej:

Przeczytaj także: KSW wraca – Trailer 

 

Kategorie
NEWSPolska

Dodaj komentarz

Powiązane